Neler Yeni

Taşınacağım hangi internet sağlayıcısını kullanabilirim

orangexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu Kılıç
Yakın zamanda taşınacağım ve taşınacağım yerde TT fiber altyapısı bulunuyor çevremden TT ne kadar kesintili veya eksik internet sağladığını biliyorum sizde TT nin altyapısını kullanan hangi sağlayıcıyı kullanabilirlim veya TT kullanmak zorunda kalırsam hangi paketi önerirsiniz

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Yakın zamanda taşınacağım ve taşınacağım yerde TT fiber altyapısı bulunuyor çevremden TT ne kadar kesintili veya eksik internet sağladığını biliyorum sizde TT nin altyapısını kullanan hangi sağlayıcıyı kullanabilirlim veya TT kullanmak zorunda kalırsam hangi paketi önerirsiniz
dostum ben türk telekomun 35/6 lık paketine 100 TL gibi bir para veriyorum kesinti yada herhangi bir şey olmuyor fiber vaat ettikleri hızları biraz fazlasıyla veriyorlar işini gayet iyi görecektir

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
TT önermem açıkçası. TT alt yapısı zaten Türkiye'nin %90'ınını kapsıyor. Millenicom almanızı şiddetle öneririm.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
TT önermem açıkçası. TT alt yapısı zaten Türkiye'nin %90'ınını kapsıyor. Millenicom almanızı şiddetle öneririm.
dostum ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum türk telekom fiberi ve en ufak bir sıkıntı olmadı zorunda kalırsam yazmış farkettiysen zorunda kalırsa kullanabilir diye söyledim

NanoSuit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Erhan DÜNDAR
Millenicom veya turkcell öneririm. Ben şahsen 2 yıldır turkcell kullanıyorum ve şimdiye kadar en fazla 1-2 kesinti olmuştur.

orangexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum türk telekom fiberi ve en ufak bir sıkıntı olmadı zorunda kalırsam yazmış farkettiysen zorunda kalırsa kullanabilir diye söyledim
teyzemler tt adsl kullandı 3 mbps i geçmiyordu instagramda bille gezemiyordum o yüzden bi şüphe uyandırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

onda kesintiler oluyor mu

orangexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batu Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ben türk telekomun 35/6 lık paketine 100 TL gibi bir para veriyorum kesinti yada herhangi bir şey olmuyor fiber vaat ettikleri hızları biraz fazlasıyla veriyorlar işini gayet iyi görecektir
sağol knk bilgilendirdiğin için

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
teyzemler tt adsl kullandı 3 mbps i geçmiyordu instagramda bille gezemiyordum o yüzden bi şüphe uyandırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

onda kesintiler oluyor mu
Kesinti alt yapısal bir durum genelde. Fiberde bu durum az yaşanıyor o yüzden hayır diyebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
914,044
Üyeler
141,788
Son üye
Zzrashh
Top Bottom