Neler Yeni

millenicoma geçiyorum iyi mi yapıyorum

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet
Ben TT de 25 dowloand 5.60 upload alıyorum.40 ödüyoruz :D

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,203
İsim
kaan-şahin
az önce tt aradı tahüt bitmiş annemde oğluma sorcam dedi milleni.coma geççem iyi mi yapıyorum nasıl geçerim evde internetsiz kalmadan nasıl geçebilirim eğer millenicoma ecen varsa nasıl oluyor interneti bağlama geçiş süresı ne kadar
altyapı iyiyse türknet daha iyi olur okadar iyi değilse millenicom çok sorun yaşamadım 35 e 5.78 falan alıyorum tam veriyor

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
kargoyla neyi gönderiyoruz
Tarayıcın var ise mailine gelen sözleşmeleri imzalayıp tarayıcı ile tarayıp gönderebiliyorsun sanırım bunu bilmiyorum.
Ama bizde yoktu biz sözleşmeleri yazıcıdan çıkarıp imzaladık kargoya verdik millenicoma gönderdik

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Google Asistan cevaplıyor;türktelekomdayım 16mb upload 50mb dowland alıyorum düşüşde olmuyr türk telekom kraldır
bende 35lik paket aldım 1 yıla yakın kullanıyorum 37 download 6.5 upload var ping yok TT adamdır

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,327
İsim
Taha yücel
Tarayıcın var ise mailine gelen sözleşmeleri imzalayıp tarayıcı ile tarayıp gönderebiliyorsun sanırım bunu bilmiyorum.
Ama bizde yoktu biz sözleşmeleri yazıcıdan çıkarıp imzaladık kargoya verdik millenicoma gönderdik
nasıl la anlamadım şimdi ben milleni arıcam başvuru yapcam bende gmail felan alcakmı aldı deiyelim gmailme sözleşme geldi bunu yazcıdan çıkardım sonra milleniye gönderdim peki nasıl göndercem adres felan ve sonra gönderince herhangi biri gelcekmi direk internet bağlancak mı
not:hangi kargo daha iyi hangisiyle gönderim

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
nasıl la anlamadım şimdi ben milleni arıcam başvuru yapcam bende gmail felan alcakmı aldı deiyelim gmailme sözleşme geldi bunu yazcıdan çıkardım sonra milleniye gönderdim peki nasıl göndercem adres felan ve sonra gönderince herhangi biri gelcekmi direk internet bağlancak mı
not:hangi kargo daha iyi hangisiyle gönderim
Evet dostum sözleşmeleri imzalaman gerekiyor mail adersini veriyosun ve sözleşmeleri gönderiyorlar ama ilk olarak ev adersini alıyorlar sözleşmede aderesin yazıyor :D
Hayır başka operatörden geçiş olduğu için kimse gelmeyecek sms olarak kullanıcı adın ve şifren gelecek 192.168.1.1 kısmından hızlı kurulum yapacaksın
Ve kargo olarak ups ile anlaşmalılar

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,327
İsim
Taha yücel
Evet dostum sözleşmeleri imzalaman gerekiyor mail adersini veriyosun ve sözleşmeleri gönderiyorlar ama ilk olarak ev adersini alıyorlar sözleşmede aderesin yazıyor :D
Hayır başka operatörden geçiş olduğu için kimse gelmeyecek sms olarak kullanıcı adın ve şifren gelecek 192.168.1.1 kısmından hızlı kurulum yapacaksın
Ve kargo olarak ups ile anlaşmalılar
tmm knk ben kurulumu yapmaya çalışırım yapamazzsan ararım veya buraya yazarım ama yaparım heralde

Top Bottom