Neler Yeni

millenicoma geçiyorum iyi mi yapıyorum

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,440
İsim
Taha yücel
az önce tt aradı tahüt bitmiş annemde oğluma sorcam dedi milleni.coma geççem iyi mi yapıyorum nasıl geçerim evde internetsiz kalmadan nasıl geçebilirim eğer millenicoma ecen varsa nasıl oluyor interneti bağlama geçiş süresı ne kadar

Efe Alper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,698
İsim
Efe Talha Alper
Millenicom müşteri hizmetlerini arayın her şeyi öğrenirsiniz bende taahhütüm bitince geçicem

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Çok şikayet duymadım hocam, hayırlısı olsun. Türknet'e de bakabilirsiniz ancak müşteri hizmetleri berbat Türknet'in.

Google Asistan cevaplıyor;türktelekomdayım 16mb upload 50mb dowland alıyorum düşüşde olmuyr türk telekom kraldır

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
az önce tt aradı tahüt bitmiş annemde oğluma sorcam dedi milleni.coma geççem iyi mi yapıyorum nasıl geçerim evde internetsiz kalmadan nasıl geçebilirim eğer millenicoma ecen varsa nasıl oluyor interneti bağlama geçiş süresı ne kadar
Konumda anlatmıştım. :)
İyi yaparsın ve tt'den geçtiğin için internetsiz kalmazsın kesildiği gibi millenicom gelecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google Asistan cevaplıyor;türktelekomdayım 16mb upload 50mb dowland alıyorum düşüşde olmuyr türk telekom kraldır
Kaç TL ödüyorsun ?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,440
İsim
Taha yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi yaparsın ve tt'den geçtiğin için internetsiz kalmazsın kesildiği gibi millenicom gelecek

Kaç TL ödüyorsun ?
şuan 24 mbsp 3u uplud 110 TL ttde

Kaç TL ödüyorsun ?
knk şimdi millenicoma siz tahütü iptal edersiniz mi dicem ve bide kaç günde bağlanır internet

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
şuan 24 mbsp 3u uplud 110 TL ttde

knk şimdi millenicoma siz tahütü iptal edersiniz mi dicem ve bide kaç günde bağlanır internet
Bizde türk telekom var hazırda onun iptalini de siz yapın de ona göre evrak gelecek bir tane daha onu imzalarsanız internetsiz kalmadan geçersiniz
kargoyla gönderirsen 5-6 gün olur ama kargo onlara ulaştıktan sonrası 2-3 gün sürüyor sıraya göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Üstek
Millenicom kullanıcısıyım. Geçiş süresi il ilçe mahalle ye göre değişir. ama ortalama 4 gün civarında bağlantı için geliyorlar. Eğer TT yi kapattırmadıysan bağlantı ücreti alınmıyor. Direk arayıp geçiş talep edebilirsin. Hizmete gelicek olursam. Akrabağlarımdan 3 aile daha millenicom kullanıyor. Şu ana kadar (ortalama 1,5 sene) hiç sıkıntı çekmedik. Müşteri temsilcileri TT niniknden daha iyi. 35 mbps lik paketi kullanıyorum. Steam, Uplay gibi sağlam indirme servislerinde 4 M/Sn stabil alıyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Top Bottom