Neler Yeni

İninal'dan papara'ya geçiyorum iyi mi yapıyorum ?

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
Arkadşlar ininal herşeyde para kestiği ve paparanın daha fazla fırsatı olduğu için papara'ya geçiyorum iyi mi yapıyorum?

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende ininal ve paycell var bende papara almayı düşünüyorum
Daha mantıklı geldi bana papara black kart siparişini de az önce verdim geldiğinde görücez bakalım nasılmış

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Arkadşlar ininal herşeyde para kestiği ve paparanın daha fazla fırsatı olduğu için papara'ya geçiyorum iyi mi yapıyorum?
kesinlikle
hem master daha güzel bence
onunu dışında aylık kesme ve ilk 500 TL de ücret kesmiyor yüklerken ondan sonra yüzde 1 fln kesiyo

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Adem
tabii ki iyi yapıyorsun. Papara anlık para çekme-yatırma nerdeyse hiçbir işlemden para kesmeme gibi özellikler barındırıyor. Ayrıca Netflix,YouTube,Spotify ödemelerinde %50 nakit geri ödeme yapıyor. Bu da yetmezmiş gibi hepsiburadada %5, eczane alışverişlerinde %50 nakit geri ödeme de yapıyor. Papara nimet, her şeyden para kesen ininal Allah'ın cezası.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
.
papara ininaldan 15-20 kat daha iyi heralde, hiç abartmadım.

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Daha mantıklı geldi bana papara black kart siparişini de az önce verdim geldiğinde görücez bakalım nasılmış
nerde oturduğuna bağlı ama ben ankarada 25-26 gün sonra gelmişti geç gelirse şaşırma olmadı kuryeyi ara ben öyle getirtimiştim ;)

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerde oturduğuna bağlı ama ben ankarada 25-26 gün sonra gelmişti geç gelirse şaşırma olmadı kuryeyi ara ben öyle getirtimiştim ;)
Silivri de oturuyorum istanbulda

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
tabii ki iyi yapıyorsun. Papara anlık para çekme-yatırma nerdeyse hiçbir işlemden para kesmeme gibi özellikler barındırıyor. Ayrıca Netflix,YouTube,Spotify ödemelerinde %50 nakit geri ödeme yapıyor. Bu da yetmezmiş gibi hepsiburadada %5, eczane alışverişlerinde %50 nakit geri ödeme de yapıyor. Papara nimet, her şeyden para kesen ininal Allah'ın cezası.
Black kart siparişi verdim doğru etmişim dimi

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Adem
Black kart siparişi verdim doğru etmişim dimi
Kanka kart konusunda yanlış bilgi vermiyim. Ben sadece app + sanal kart olarak kullanıyorum paparayı. Para çekeceğim zaman direkt Akbank hesabıma aktarıyorum. Bazen 1tl kesiyor bazen hiç kesmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bütün telefon, youtube, spotify, Netflix ödemelerim parada otamatik ödemede. Ara ara Hepsiburadan alışveriş yapıcağımda da sanal kartı kullanıyorum. Ekstra güvenmediği bir yerden alışveriş yapacaksam hemen bir sanal kart oluşturup sonrasında tekrar siliyorum, Miss.. Hem karlı hem de güvenli.

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
Kanka kart konusunda yanlış bilgi vermiyim. Ben sadece app + sanal kart olarak kullanıyorum paparayı. Para çekeceğim zaman direkt Akbank hesabıma aktarıyorum. Bazen 1tl kesiyor bazen hiç kesmiyor.

Ayrıca bütün telefon, youtube, spotify, Netflix ödemelerim parada otamatik ödemede. Ara ara Hepsiburadan alışveriş yapıcağımda da sanal kartı kullanıyorum. Ekstra güvenmediği bir yerden alışveriş yapacaksam hemen bir sanal kart oluşturup sonrasında tekrar siliyorum, Miss.. Hem karlı hem de güvenli.
Sağol bilgilendirmek için netflix de kullanıyorum işime yarar

Top Bottom