Arama sonuçları: *

1. Redmental

Forumda Siyasi Konular Kısmı Açılması Talebi

"Hakaret gibi unsurları içermeyecek şekilde herkesin kişisel görüşünü yansıtıp bir şeyleri insanlara aktarabilmesi gerektiğini düşünüyorum." Bence buna hiç gerek yok. Zaten @Mehmet Yılmaz 'ın da dediği gibi gündem kategorisi bunun için var. Diğer forumlardaki gibi karmaşa ortamına gerek yok...
  2. Redmental

Foruma Kupon - İndirim Kodu Vb. Alım/Satım/Takas Kategorisi Gelmeli

Tamamen şans diyebiliriz. Birkaç yöntemi var tabii :)
  3. Redmental

Herkese , her hesaba gelebiliyor. Biraz bilgili olmak lazım o konuda. Birkaç şeyi yapınca daha fazla kupon düşüyor. 1612044693 100/40 - 50/25 - 75/25 - Alt limitsiz 25 TL. Altınyıldız , AVVA ve bir sürü mağazanın 150/20 - 120/20 indirim kuponları 200/50 Kuponlar Adidas , Nike , Puma , Skechers...
  4. Redmental

Ben o işin ticaretini yapıyorum. Bana sorabilirsin.
  5. Redmental

Onun ilk ekleyeceği içerik : 2. El Alım - Satım > Donanım > Anakart
  6. Redmental

Üstüne dururlarsa halledilebilir. Zaten bunun hakkında çalıştıklarını düşünüyorum.
  7. Redmental

Bazı forumlarda olduğu gibi burada da olmalı bence. Ayrıca hepimiz donanım parçaları , aksesuar ve daha bir sürü şey alıyoruz. Aliexpress , trendyol , n11 vb. yerlerde indirim ve kuponları kovalayıp hakkında konuşuyoruz. Mesuliyet tamamen alıcı - satıcı arasında zaten. Diğer forumda aktif olarak...
  8. Redmental

Aşırı Saçma Konuşan Fanboy Kitlesi

Konu burayla sınırlı değil çünkü sadece forumda değil , hayatın her köşesinde böyle insanlar mevcut.
  9. Redmental

Cevap yazılan bir konuya bir konuya aynı cevabın tekrar yazılması

+Bu alınır mı ? 2 dakika sonra... - Evet , güzel alınır. (1. cevap) - Evet güzel. (2. ve destekleyici niteliği olan mesaj) - Evet. (Atılması gereken son mesaj) 10 dakika geçer... Diğer DA Forum Üyeleri : - "evet" - "alinir" - "bence üstüne 758.43 TL daha koyup şunu al kanke" - "he" - "ne demek...
  10. Redmental

Bazı Emojilerin Kullanımdan Kalkması Daha İyi Olacaktır

Orta parmak mı ? D-Dostum sen şimdi bütün sülaleme orta parmağını göstererek hakaret mi ettin. Niye küfür ediyorsun indir o parmağı :cry::cry:
  11. Redmental

''Konu Dışı'' Kategorisinin Denetlenmesi

Oh dostum... Bence yazmayı bırak. Buraya yazmamalıydın. Sen giderken ben dönüyordum buralarda :)
  12. Redmental

Konu başlıkları hk.

@Mehmet Yılmaz : "Gece gece bir daha gülümsedim :)"
  13. Redmental

Acaba forumda ne zaman 2.el alış-satış bölümü açılacak?

Letgo'ya dönmezse iyi. "3500 TL Oyun Canavarı ! i5 3. Nesil / AMD FX AMD Şapır RX 560 / RTX 1050 Tİ H110M-BLABLABLA / Z99 8 Ciguli DDR3 2133 mehez Dandik Plastik ve üstünde Apple veya MSI stickerlı vasıfsız fanında tek renk olan veya içine sonrada amatörce döşenen RGB aydınlatma 450w C4 Falan...
  14. Redmental

Reaksiyon Puanı Bağışı

Saçma.
  15. Redmental

Forum Sıkıntısı

Bende de.
  16. Redmental

Çözüldü✓ Mesaj yazdıktan sonraki cooldown süresi

Bende biliyorum maalesef.
Top Bottom