Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • In Tarih
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RefX

Osmanlı'nın Karanlık Yüzü..

İnanma demedim. Benim önerdiğim kişileri de dinleyin sonra bi karşılaştırın
  2. RefX

Peki
  3. RefX

Yav dostum tamam olabilir doğrudur ( o konu hakkında bilgim yok) Sen Ahmet Şimşirgil'i takip et ve oku Sosyal medya da gördüğünüz herşeye inanmayın (inanmıyorsunuzdur diye düşünüyorum )
  4. RefX

Tufan Gündüz ve Ahmet Şimşirgil'i okuyun lütfen Özellikle Ahmet Şimşirgil , şu an TRT'ye bile yanlış yapıyorsunuz diyip kafa tutan tek kişi Sosyal medya da ki bilgilerin yarısından çoğu yanlış
  5. RefX

Bu bilgileri nereden okudun ?
  6. RefX

Bak gelişmişler zaten biz onlara bir şey demiyoruz ki. Burada sorun Osmanlı'yı karalamaları Madem Osmanlı'nın hataları yanlışları var , Avrupa'nın yok mu ? Onları da konuşsunlar o zaman
  7. RefX

(y) Köle olayları vb o işleri geçin. Muhteşem gördüğünüz Avrupa'nın 1960'lar da bile nasıl işkence ettiğinden haberiniz yoktur. Mesela Cengiz Topel'in nasıl öldürüldüğünü araştırın Sosyal medya da Türkiye de yaşanmaz , bilet alıp gidelim diyenlerin acaba bunlardan haberi var mı ? Var ama bu...
  8. RefX

Atatürk de bizim atamız Osmanlı'da atamız Atatürk'ü putlaştıran ve sevmeyen kişiler zaten kasıtlı olarak yapıyor bunları Osmanlı'nın da hataları / yanlışları oldu fakat yukarıda arkadaşın paylaştığı gibi hayvanlara zarar verilmezdi. Camilerin duvarlarına bile kuş yuvası olan bir milletden...
  9. RefX

Tarih bilgim var TÜBİTAK’ta napılır

Dostum konudan bağımsız ama Yıldırım Beyazzıd sence kendini zehirledi mi ?
  10. RefX

İtalya Neden Çok Güçsüz ?

İtalya değişik bir ülke gerçekten. Bi hareketi diğerine uymuyor.
  11. RefX

Sizin askerleriniz derken ? Osmanlı'dan mı bahsediyorsunuz ?? 1618215671 Onları görmek istemezler işte.
  12. RefX

Kendini geliştireceksin dostum. 2023'den sonra Türkiye eğitim olarak gelişecek umarım Lozan antlaşmasında çok ağırşartlar koyuldu. O yüzden 2023'den sonra bazı şeylerde değişiklik yaplabilecek
  13. RefX

Mekanı cennet olsun. Sanırım MEDENİ Avrupa'ya olan bakış açınız değişmiştir
  14. RefX

Nasıl öldürüldüğünü araştırdın mı dostum ?
  15. RefX

Avrupa gelişmiş olabilir ama insanlık adına hiçbir gelişmişlikleri yok bence. Konu'dan bağımsız ama Cengiz Topel'in kim olduğunu ve nasıl öldüğünü araştırır mısın
  16. RefX

Torpil işlemeyen yer mi kaldı be :( Allah'ın futbolcusu bile torpille oluyor sonra diyorlar ki ülke niye gelişmiyor Eğitim anlayışı düzelmedikçe + torpil bitmedikçe bu ülke gelişmez.
  17. RefX

Osmanlının Tarihte yaptığı en büyük hata sizce ne idi?

Sanayi Devrimi'ni tam olarak gerçekleştirememek. Nedeni ise içimizde yaşayan satılmış hainler.
  18. RefX

Nedir Şu Öküz Yılı? 🐮

Hocam benim dikkatimi çeken şey şu oldu : reklam olan hikayeleri almış ( farklı farklı hesaplar var)
Top Bottom