Arama sonuçları: *

1. S

Öneri Güvenilir krampon siteleri öneri

Merhaba arkadaşlar biz arkadaşlarla krampon alacağız şuan da aklımızda iki site var kramponElite ve KramponX ama bu siteler güvenilir mi aldık diyeyim olmadı geri iade edebilirmiyiz bilmiyorum sizden önerilerinizi bekliyorum başka bunlar güvenilir mi ya da başka ne önerirsiniz
  2. S

Acil İş bankası müşterisi olmadan nays ile Trendyol'dan alışveriş yapılır mı?

Hocam normal nays uygulamasını indirin üye olun isbankasina uye olmuyorsunuz galiba uygulamaya
  3. S

Öneri Hazır sistem hangi siteden alınmalı

Hocam daha ucuza gelecekse olur ama genelde toplama pahalıya geliyor ondan dolayı duruma göre değişebilir
  4. S

Hazır Alicaz hocam incehesap tan
  5. S

Hocam eskiden gen tr ve itopyada indirimler oluyor du ama artık yok çok pahalı her şey kafamdan galiba eledim incehesap zaten pahalıydı ama her cuma akşamı güzel indirimler yapıyor cuma akşamları beklemek lazim geriye gencer ve sinerji kalıyor ama bu siteler gereğinden fazla ucuz geliyor bana...
  6. S

Yardım 23 iş günü kaç gün eder

Boşa açmadım hocam en son açtığımda haklarımı öğrenmek icin açmıştım şimdi ise yasal süreç doldu bir şeyler yapacağım yapsammi yapmasammi karar vereceğim benim ki pc parçası olduğu için biraz farklı yurt dışına gidiyor kurallar değişebilir
  7. S

Sen şimdi heyete başvurduktan sonra pc nin tum parçalarını teslimmi ettin 1697272652 Birde yasal anlaşmaya da gidebiliriz yeni işlemci sipariş ederler onunda bir geleme süresi var anlaşmaya gidebilirsek oda olur
  8. S

Hocam şimdi ama 1 yıl sürmüş işte 1 yıl boyunca ben bilgisayarsız ne yapacağım sorun orda birde 1 yıl sürüyor ve sadece pc nin ayni fiyatını alıyorsunuz
  9. S

Hocam dava yoluyla demi o manada dediniz dava ama ne kadar sürdü sorun orda dava 6 ay sürecekse ayni parayi alacaksam bir anlamı olmuyor 2 katını alsam hadi neyse skskk
  10. S

Yani ben haklıyım demi hocam servise başlamasi zor yazmışsınızda birde cumartesi leri sayılıyorsa bu akşamda hesap sorma hakkım var
  11. S

Hocam vatan da bir satıcı bana biz teslim aldıktan sonra başlıyor dedi ticaret Bakanlığı'nın resmi sitesindede garanti içerisinde ise vatan teslim aldıktan sonra başlıyor yazıyor 1697207509 Yarin ozaman hepsinin eline vericem bide müşteri hizmetleri servis teslim aldıktan sonra başlıyor diyor...
  12. S

Hocam ozaman 13 Eylül de vatana teslim ettim hayla gelemedi 23 iş günü olduğu için yeni parca isteyeceğim bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz ben vatanda birine sordum biz teslim aldıktan sonra başlıyor dedi müşteri hizmetleri başlamıyor dedi ticaret bakanlığıin sistesinde de direk başlıyor yazıyor
  13. S

Arkadaşlar 13 Eylül de vatana parça teslim ettim 23 iş günü hakları var cumartesi ve pazar sayılmıyor diye biliyorum emin olmak istiyorum bugün bitiyor mu normalde cumartesi ve pazarı saymadigimiz halde
  14. S

Yardım Vatan servis rezilligi

Arkadaşlar 13 Eylül de pc min parçalarını verdim srvise işlemcim yurtdışına gidecek 1 işlemciyi 20 gündür bekliyorum her aradığım da genel merkezde kota sınırlaması var diyorlar bu işlemci ne zaman gidecekte 10 gün içinde geri dönecek anlamıyorum bu jadar aptallık olmaz iade istedem2 ay onla...
  15. S

Yardım Vatan Bilgisayar haklarım nelerdir?

Arkadaşlar 13 Eylül de vatana Ekran kartımı Anakartımı ve işlemcimi verdim. Oyunlarda gpu kullanımı az olduğu için Ekran kartım ve Anakartım geldi ama işlemcim hayla genel merkezde yurtdışına çıkacak 17 ekime kadar süreleri kaldı sorun şu ekran kartım ve anakartım da sadece termal macun değişimi...
  16. S

Yardım Vatan Bilgisayar haklarım nelerdir?

Hocam sonuçlanmasi 6 ay sürer hic pc Anlasaydım daha iyiydi
Top Bottom