Arama sonuçları: *

• Users: Skynel
  • In Gündem
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Skynel

Dolar 9.66'ı gördü Euro'da 11.23

Evet az önce gördü dersteyken bir baktım 9.54 30 dakika sonra tekrar kontrol ettim 9.62 ondan 2 dakika sonra 63 2 dakika sonra 65 ve 1 dakika sonra 9.66 oldu Hayaldi gerçek oldu
  2. Skynel

AKP'li Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Polise Hakaret Etti!

Biz hakediyoruz ama gerçekten sizin gibileri okuduktan sonra anlıyorum Yani gerçekten hakediyoruz bu durumda olmayı böyle devam harikasınız SALDIR NANKATSU
  3. Skynel

o.O2 ERDUĞAN ERDUĞAN ERDUĞAN
  4. Skynel

Gurur duyuyorum millet vekilimiz ile(!)
  5. Skynel

Atatürk Orman Çiftliği Arazisinde Yangın

ÇOK AGRESİF SİLİVRİ İS NEAR
  6. Skynel

!!!ÇUKUR YENİDEN BAŞLAYABİLİR!!!

Ben engelledim bile salabilirsin
  7. Skynel

!!!ÇUKUR YENİDEN BAŞLAYABİLİR!!!

Bana sorarsanız kötü olur sonuçta dizi çekildi hikayesi bitti ilerletmeye devam ederlerse bence kötü olabilir sonuçta güzel bir sonla bitirdiler ve bana sorarsanız iyi de oldu Şuan boş bir hikayeyle devam edeceğine etmemesi gerektiğini düşünüyorum
  8. Skynel

Erdoğan: "Asgari ücreti 184 liradan aldık, bugün 2825 lira olarak uyguluyoruz."

8 sene önce 600TL'ye oturduğumuz daire şuan 1500'e oturuyoruz 😁
  9. Skynel

WhatsApp Kararından Döndü

Bana gelmişti reddettim Merak ettiğim kısım kabul edenler yine bu karara rağmen veri verecek mi
  10. Skynel

Zaten kaybetti ama kullanıcılar geri döner mi onu bilmem
  11. Skynel

Wp bu tweet doğru ise tweet'e göre kararından donmuş ne düşünüyorsunuz Not: -Bence belliydi zaten mesajlaşma uygulamaları içinde 3.cu sıraya kadar düştü popülerliği bitebilirdi -Konu doğru yerde olmayabilir
  12. Skynel

Dolar ve Euro'nun Aldığı Hal

Doların arttığını herkes biliyor zaten söylenmelik bir durum değil ben bunun üzerine tartışıp konuşalım diye bu konuyu açtım
  13. Skynel

Ben anlatamadım sanırım siz bunu görebiliyorsunuz tabi ki google'a yazarak ben bunun üzerine sohbet edelim diye bu konuyu açtım ayrıca ben her saat forumda olmuyor ne bileyim her gün açıldığını
  14. Skynel

Dostum aslında Dolar ve Euro'nun ne halde olduğunu göstermek için değil de bunun üzerine sohbet etmek için açmıştım konuyu çünkü gidişat baya kötü gözüküyor
  15. Skynel

Yani bir şey demeyelim dememin sebebi aslında silivri esprisi gibi bir şeydi sakmlgkmalsgkmlas yorum yapın işte dostlar durum ne olur ne olacak git gide kötüleşiyor
  16. Skynel

Bir şeyler diyeceğim olmayacak siz de demeyin
  17. Skynel

Dolar ve Euro

Euro valla ne diyeceğim bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin umarım bu ekonomi düzelirde insanlar rahatca bir nefes alır artık
  18. Skynel

YKS 2020 Mağdurları İntikam Alıyor

bence sınavın geriye çekilmesi tamamen bir saçmalıktı ertelenmesi gerekiyordu benim düşüncemce ama tabi ki sınava çalışan yine çalışırdı böyle puanlar vermeleri vs saçmalık
  19. Skynel

5.3 Büyüklüğünde Deprem

Geçmiş olsun Allah daha beterlerinden saklasın 😰🙏
  20. Skynel

Dolar düşüyor sistem fiyatları artıyor

Dolar 6.72 ye düşmüş teknobiyotikteki sistemin fiyatı artmış hemde 100tl saçmalık ben anlamıyorum düşmesi gerekirken artıyor https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e3-oyuncu-bilgisayari.html
Top Bottom