Arama sonuçları: *

1. Skynel

Steam'de Aşırı Yavaş İndiriyorum

Almanya Frankfurt'a aldım miss gibi
  2. Skynel

Bu arada hızlar düşerken disk kullanımı baya azalıyor Yani mesela 350'lere çıktı 80'lere düştüğünde disk kullanımı 85mbit falan yani neden olabilir bu durum
  3. Skynel

Distkte 100gb gibi bir yerim vardı 7gb okuma yazma var ssd'de bir kaç şey kaldırdım 350gb yer açıldı Fakat hala daha yükselip düşüşe geçiyor
  4. Skynel

Dostlar selam 1gigabit turknet kullanıyorum normalde böyle bir problem yaşamam fakat hız testim düzgün olmasına rağmen Steam'de iki oyunda PUBG ve Ready or Not indirmei deneyeyim dedim ikisinde de başka oyun denemedim maksimum 50mbps'leri görüyorum sonra tekrar 16'lara 10'lara 2mbps'lere kadar...
  5. Skynel

İnternet fiyat ve hız farkı

Tabii ki dediğin gibi pahalıysa kaliteli diye bir şey yok İnsanlar ucuz ürünleri tabii ki tercih edebilirler burada hangi sağlayıcı tercih edilmeli diye bir şey konuşmuyoruz ki Parası vardır türknet altyapısı yoktur türktelekom vardır 1gigabite 700TL verir Parası yoktur iki altyapısı da yoktur o...
  6. Skynel

Zaten en iyisi demiyorum ki Niye daha ucuz olanı tercih etmesinler diyorsun bende söylüyorum işte
  7. Skynel

Tamam anlamıyor musun Aynı altyapıyı Türknet Vodafone Millenicom Türk Telekomda kullandım Türknet harici hepsinde sıkıntı yaşadım türknet bana aynı altyapı üzerinden sorunsuz hizmet verdi bunu nasıl yapıyor o zaman
  8. Skynel

Tabii ki fiyat etken Türktelekom kendi altyapısı üzerinden 1000gigabit'i özellikle upload 20 olacak şekilde 700TL'e veriyor niye gidip onu tercih edeyim ki + olarak yine bulunduğum bölge de türktelekom altyapısını millenicom vodafone ve türktelekomun kendisinden kullandım ve türknet en rahatı...
  9. Skynel

Nasıl versinler onun da kiralama bedeli var türk telekomdan kiralıyorlar o altyapıyı Kendi altyapılarında zaten paşalar gibi 280TL'e veriyorlar Allah razı olsun 10 dolara bile tekabül etmiyor bu dönemde yine de biz açığını aramaya devam edelim
  10. Skynel

Türktelekomun VDSL altyapısını kullanıyorlar 500mbps olanlar türktelekomun yeni çektiği fiber hattı kullanıyorlar Benim bulunduğum evde türktelekomun 1gigabit altyapısı da var türknet 100 veriyordu ben çektirmeden önce çünkü türktelekomun VDSL altyapısı üzerinden kiralıyorlar ve satıyorlar
  11. Skynel

Türknet kiralamıyor çünkü TT'nin fiber altyapısını niye kiralasın kendi altyapısı varken
  12. Skynel

Bu adamlar elinden geleni yapıyorlar Kimden gördün 1000mbps interneti 280TL'e taahhütsüz 1000'e 1000 hemde ilk 6 ay indirimle bu adamlar beleş fiyatına internet veriyor hele ki böyle bir internet Minimum pinge sahipler
  13. Skynel

Herkesi mutlu edemezsin
  14. Skynel

O da şanssız gruptaymış
  15. Skynel

Sen böyle söylüyorsun da ben türknet abonesi olmama rağmen kendim arayıp türknete bulunduğum tarafa özel gigafiber altyapısı yaptırdım ne olacak
  16. Skynel

Turknetin o kabloyla ilgilenme şansı olmayabilir + olarak ben onun yerinde olsaydım türktelekomu arardım türkneti değil
  17. Skynel

O yüzden ek olarak ekledim Bulunduğum bölgede diye Ki 5 ay internetsiz kaldım diyen yalan söylüyordur taahhüt diye bir şey yok o kadar problem yaşıyorsa tek bir aramaya bakar başka sağlayıcıya geçmesi
  18. Skynel

Türknet kullandım 2 yıl TT altyapısı ile 2 yıldır da şuan Gigafiberi ile kullanıyorum 4 senedir 1 tane arıza kaydı açtığımı hatırlamıyorum Ama aksine bulunduğum bölgede TT Vodafone Millenicom bu 3 firmada da sürekli problemler yaşadım
  19. Skynel

Kendi altyapısı dışında türk telekomun altyapısını kullanıyor zaten sadece
Top Bottom