Neler Yeni

İnternet fiyat ve hız farkı

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
Türknet'te 5 ay internetsiz kalan, 6 ay kopma yaşayıp sorunu çözülmeyen arkadaşlar vardı.
O yüzden ek olarak ekledim Bulunduğum bölgede diye
Ki 5 ay internetsiz kaldım diyen yalan söylüyordur taahhüt diye bir şey yok o kadar problem yaşıyorsa tek bir aramaya bakar başka sağlayıcıya geçmesi

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Arkadaş Türknet abonesi, yol çalışması sırasında Telekoma ait kablo kopması nedeniyle sorun yaşadı. Türknet ten başka bir firmaya geçmesi birşeyi değiştirmeyeceği için. Sonuçta Telekom sorunu çözmediği sürece hçbir firma soruna çözüm üretemez. O zaman Türknet kabloyu yenileyip abonenin mağduriyetini giderseydi.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
Arkadaş Türknet abonesi, yol çalışması sırasında Telekoma ait kablo kopması nedeniyle sorun yaşadı. Türknet ten başka bir firmaya geçmesi birşeyi değiştirmeyeceği için. Sonuçta Telekom sorunu çözmediği sürece hçbir firma soruna çözüm üretemez. O zaman Türknet kabloyu yenileyip abonenin mağduriyetini giderseydi.
Turknetin o kabloyla ilgilenme şansı olmayabilir + olarak ben onun yerinde olsaydım türktelekomu arardım türkneti değil

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Sistem öyle işlemiyor; Telekom'u aradığında aaa siz bizim abonemiz değilmişsiniz bizim yapacağımız bir şey yok; hizmet aldığınız iss ye başvurun yanıtı ne olacak. Ayrıca Telekom abonesi değil Türknet abonesi; sözleşmenin bağladığı taraflar kim.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
Sistem öyle işlemiyor; Telekom'u aradığında aaa siz bizim abonemiz değilmişsiniz bizim yapacağımız bir şey yok; hizmet aldığınız iss ye başvurun yanıtı ne olacak. Ayrıca Telekom abonesi değil Türknet abonesi; sözleşmenin bağladığı taraflar kim.
Sen böyle söylüyorsun da ben türknet abonesi olmama rağmen kendim arayıp türknete bulunduğum tarafa özel gigafiber altyapısı yaptırdım ne olacak

Lady-Of-Ice

80+ Silver
3 yıldır gigafiber başvurusu yapıp; sonuç alamayanlar ne olacak. Talebinizi aldık gerekli birimlere ileteceğiz. 3 yıl yani yıl.
Bazıları hayatta şanslıdır; siz de bu şanslı gruptansınız.
Ayrıca memnun olanın memnuniyetini dile getirmesi haksa; sorun yaşayanların da sorunlarını dile getirmesi o kadar hak.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
3 yıldır gigafiber başvurusu yapıp; sonuç alamayanlar ne olacak. Talebinizi aldık gerekli birimlere ileteceğiz. 3 yıl yani yıl.
Bazıları hayatta şanslıdır; siz de bu şanslı gruptansınız.
Ayrıca memnun olanın memnuniyetini dile getirmesi haksa; sorun yaşayanların da sorunlarını dile getirmesi o kadar hak.
O da şanssız gruptaymış

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Vodofone 50 Mbps verirken türknet 65Mbps verebiliyor ve vodofone 350 türknet 280 TL istiyor bu demek oluyor ki vodofone daha mı iyi yada neden türknet daha ucuz?
Çok pahalı ben türk telekom 50 mbs ev internetine 140 TL ödüyorum

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Türknet biraz daha çaba gösterirse şanslı grubtakilerin sayısı artabilir.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,636
İsim
Eren Yeager
Mutlu edilmesi gereken onu tercih eden ; tercih edilen değil.
Bu adamlar elinden geleni yapıyorlar
Kimden gördün 1000mbps interneti 280TL'e taahhütsüz
1000'e 1000 hemde ilk 6 ay indirimle
bu adamlar beleş fiyatına internet veriyor hele ki böyle bir internet
Minimum pinge sahipler

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Tamam da; farklı iki altyapıyı karşılaştırmak yanlış.
Altyapısı 500-100 olanlara neden 280 TL'den hızları veremiyor; sadece 100 veriyor.
Şunda hemfikirim simetrik internette rakibi yok hem hız hem de fiyat tarafında. (Atlantisnet Gigapon hariç)
Benim de gigafiber altyapım olsa ilk tercihim Türknet olur; Telekom altyapısında ilk tercihim olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,965
Üyeler
142,495
Son üye
soch1516
Top Bottom