Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Rütbe Sistemimiz Hakkında

1000 e yükseltsek ?
  2. TeknoPiyon

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Merhaba ben Aslan , 19 yaşımdayım forumda genel olarak İnternet Servis Sağlayıcıları ve Hazır Sistem kategorilerinde çok aktif bir bireyim. Bu kategorilere moderatör alımı bulunuyorsa başvuru formum budur.
  3. TeknoPiyon

FORUMUN YENİ KRAL TACINA SAHİP ÜYELERİ 🔥

@ckibrahim abim indirimlerin sağolsun bir kaç parça bir şey aldık hakediyorsun ❤️
  4. TeknoPiyon

FORUMUMUZUN AYIN ÜYESİNE KÜÇÜK BİR HEDİYE 🔥

Telefonda tek tek konu incelerken 5 dk ile Amazon çeki kaçırmışiz neyse hayırlı olsun kazanan arkadasa
  5. TeknoPiyon

DA FORUM UYARI AFFI ETKİNLİĞİ -3-

2022 yılında yaptığım yanlış davranışlar ve insanlara karşı tavrımdan dolayı üzgünüm bu yüzden basvuruyorum
  6. TeknoPiyon

"Neden Nvidia Ekran Kartını Tercih Ediyorsun?" DISCORD ETKİNLİĞİMİZ BAŞLAMAK ÜZERE!

köklü bir firma amd gibi stabilizasyon sorunlarıyla uğraştırmıyor amd güç olarak iyi olabilir ancak driver olarak kötü
  7. TeknoPiyon

Donanım Arşivi Forum 2020 Tarihli Uyarıların Affı

2020 de tek bir uyarım var 8/8 uyarıdayım 7/8 neden olmasın yanlış bilgilendirmeden dolayı kusura bakmayın bu arada
  8. TeknoPiyon

İkinci El Forum Sayfamız Hazırlık Aşamasında

Öncelikle Şimdiden ellerinize Sağlık fakat isteklerim şunlar 1-) Bir kişinin ürün satabilmesi için gerekli bir reaksiyon veya gerekli güvenlik önlemleri için ona ulaşabiliceğimiz ciddi bir güvenlik önlemi alınmalı 2-)Satıcının kargo sürecinden itibaren bizle iletişimi kopmamalı kutuyu...
  9. TeknoPiyon

2 Yeni Gönüllü Moderatör Alınacaktır.

hocam bu epica sevgisi neymiş be bizide önerin az bir şey tamam size pek yardım edemiyoruz ama bizide önerin :D
  10. TeknoPiyon

29 da 25 ?
  11. TeknoPiyon

Merhabalar abdullah bey yaşım 17 gerekli bilgiler özel bilgilerde yazıyor başvurmak istyorum uyarı puanlarıma bakmayın çocukluk dan kaynaklı
Top Bottom