Neler Yeni

FORUMUN YENİ KRAL TACINA SAHİP ÜYELERİ 🔥

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Forumda çok nadir verdiğimiz bu tac rozeti yönetim ekibimizin gözlemleri ile yeni iki üyemize verilmiştir.

1- @Ckribrahim eline emeğine sağlık bu forumda çok kişi senin sayende indirimli ürün aldı belki bundan ötürü sana yine bir ödül vermiş olabiliriz ama sonuna kadar yenilerini hakettiğini düşünüyorum yeni rozetinin şerefine de kabul edersen Asus ROG Delta Quad Dac RGB 7.1 oyuncu kulaklığını hediye etmek isteriz.

2- @Emmree dün zaten sana özel konu açmıştık tekrar eline koluna sağlık hediyeni de yine dün sana özel konuda paylaşmıştık.

Elinize emeğinize sağlık 🙏

NOT: Kral tacı rozeti hakeden üyelerin sayısına bağlı olarak iki ile sınırlı olmaksızın daha fazla adette verilebilir ama bu rozeti üyelerimiz forumumuzdan veya yönetim ekibimizden talep edemez, bu rozet yönetim ekibimizin uzun uzun gözlemleri sonrasında ansızın üyelere haber vermeksizin verilir ve yine haber vermeksizin rozeti geri alma hakkı yönetim ekibimize aittir.
Hayırlı olsun.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Dr Luciano
Forumda çok nadir verdiğimiz bu tac rozeti yönetim ekibimizin gözlemleri ile yeni iki üyemize verilmiştir.

1- @Ckribrahim eline emeğine sağlık bu forumda çok kişi senin sayende indirimli ürün aldı belki bundan ötürü sana yine bir ödül vermiş olabiliriz ama sonuna kadar yenilerini hakettiğini düşünüyorum yeni rozetinin şerefine de kabul edersen Asus ROG Delta Quad Dac RGB 7.1 oyuncu kulaklığını hediye etmek isteriz.

2- @Emmree dün zaten sana özel konu açmıştık tekrar eline koluna sağlık hediyeni de yine dün sana özel konuda paylaşmıştık.

Elinize emeğinize sağlık 🙏

NOT: Kral tacı rozeti hakeden üyelerin sayısına bağlı olarak iki ile sınırlı olmaksızın daha fazla adette verilebilir ama bu rozeti üyelerimiz forumumuzdan veya yönetim ekibimizden talep edemez, bu rozet yönetim ekibimizin uzun uzun gözlemleri sonrasında ansızın üyelere haber vermeksizin verilir ve yine haber vermeksizin rozeti geri alma hakkı yönetim ekibimize aittir.
Hayırlı olsun

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,850
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Hayırlı olsun arkadaşlarımıza 🌹

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
Arkadaşlar, hayırlı olsun.

JSezar

80+ Silver
Abdullah abinin dün verdiği 200tl amazon hediyesini de unuymayalım.kral ne varsa bize veriyor

Top Bottom