Arama sonuçları: *

1. TinerciAlper

Akparti İstanbul,Üsküdar,Eyüpsultan’ı kaybetti(1 nisan şakası olabilir mi)

Nasil daha uygundu hocam anlayamadim dalga mi geciyorsunuz yoksa akpnin kaybetmesini mi yediremiyorsunyz
  2. TinerciAlper

Akparti İstanbul,Üsküdar,Eyüpsultan’ı kaybetti(1 nisan şakası olabilir mi)

Hilmi Türkmen uskudarin ruhuna uygun muydu Sinem annem cok daha uygun iyiki kazandi
  3. TinerciAlper

Bu kadar ozurlu devamsızlıgim var sinifta kalirmiyim

geçen sene 20.5 özürlü ile arkadaşım geçti ama riske atmayın bence gidin bi konuşun bende gidip konuşacağım özürsüz 18.5
  4. TinerciAlper

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kriz Çıkartabilecek İsrail Açıklaması

Abi one minute diyor dis siyasette bundan iyi kim var abiii (!)
  5. TinerciAlper

Ev Sahibi %200 Zam Yaptı

Bende umraniyedeyim sikintili yer hocam cok duzgun insanlar bulubmuyor bizede %53 yaptilar
  6. TinerciAlper

İstanbul'da halka açık alanlarda alkollü içki tüketmeleri yasaklandı

Biz posetten iciyorduk sadece bir kere parkta lan alem yapiyonuz demisti dayinin biri oda yan bankta icmeye baslamisti
  7. TinerciAlper

İstanbul'da halka açık alanlarda alkollü içki tüketmeleri yasaklandı

Gazeteye sarar içerler bu yasak tutmaz
  8. TinerciAlper

Türkiye Aile Birliği Başkanı Adem Çevik: Yönetim şekli İslam Cumhuriyeti olmalıdır

Bunlar bide senden benden fazla maaş aliyorlar
  9. TinerciAlper

Gizlice Boy Uzatması Ameliyatı olan ünlüler

Alakasi yok 3 yil oldu kolum duzeleli saglam kirmistim dirsekten hala sabahlari gicirdiyor kitliyor ondan sonra islevine basliyor soguk havalarda sizliyor en ufak zorlamada agrimaya basliyor kirilan dirsegimi herhangi bi yere carptigimda diger dirsegime gore 100 kat daha fazla aciyor kemik suyu...
  10. TinerciAlper

Belçika’da sığınmacılar Belçikalı bir çocuğa ayaklarını öptürdü

Gorselde afrikali var videodaki arap???
  11. TinerciAlper

Ne kadar özel yerse o kadar kolay olmuyor dedigimi okudun mu özel hastane ne yapacak kemigin kaynama suresini masal okuyarak mi uzatacak ayrica kemik sinirsiz uzayamiyor max 10cme kadar bu islem yapilabilir ve sadece bacak boyu uzuyor guzelde bi islem degil o bacagin agrisi tekrar yurumeyi...
  12. TinerciAlper

Doktora gitme degil belirli sure sadece yatiyorlar kemik kiriliyor ve cekilerek 1-2cm bosluk birakiliyor kemik kaynamak icin ugrasiyor boslugu dolduruyor tekrar kirip 10cmye kadar uzatiyorlar islem sonunda tekrar yurumek icin fizyoterapiye vs gidiliyor hic basit bir islem degil
  13. TinerciAlper

Meb açıkladı : artık af yok!

bu ne saçmalık ya
  14. TinerciAlper

Benzine 3TL , motorine 4 TL zam?

o sırada bizim 11lt altına düşmeyen 1.6 atmosferik civic
  15. TinerciAlper

VATAN CS-GO TURNUVASI

hayırlı olsun dostum
  16. TinerciAlper

VATAN CS-GO TURNUVASI

Hardcore gerek yok s5 gn3 adamlar seni follos eder orada sen haritayi anlayana kadar mac biter
  17. TinerciAlper

VATAN CS-GO TURNUVASI

Bende gecen sene saatlerce oynuyordum 1 hafta bile oynamasan ayni kondisyonda olmuyorsun vakit gecsin diye izleyebilirsin
Top Bottom