Arama sonuçları: *

1. admknl

T6 Ultra Geldi Yapmam Gerekenler Neler?

Ben senin biraderin değilim haddini bilde konuş
  2. admknl

T6 Ultra Geldi Yapmam Gerekenler Neler?

Hocam sen büyük yük altına girmişin anladığım kadarıyla bildiğin bir şey yok bu yüzden bilen birinden yardım alman iyi olur burda yazarak anlatarak yapılabilecek şeyler değil video izlemeyi dene en büyük tavsiyem o olur
  3. admknl

T6 Ultra montaj sorunu

İşlemciyi bastırarak tutan yandaki tel noldu fırladı mı
  4. admknl

T6 Ultra montaj sorunu

Dostum ne yapışık çıkması laptop mu bu onu oraya sıkı sıkı tutan aparat var bırakın bu şehir efsanelerini ısınması lazımmış soğuması lazımmış falan
  5. admknl

Kasanızda kaç tane fan var ?

6 adet 120mm 5 tanesi corsair LL120 1 tanesi corsair sp120
  6. admknl

Wraith Prism vs Msi Core Frozr S veya L

Core frozer alın derim arctic freezer stoklarda yoksa,araştırdım kalmamış amazonda 800 küsür gibi fahiş bi fiyatla satılıyor bilişimport resmi distribütörü irtibata geçebilirsiniz yada core frozer alıp geçin zamanında 250 ye almıştım doların etkisi değil satıldığı rakamlar çıkarcılıkta var maalesef
  7. admknl

Wraith Prism vs Msi Core Frozr S veya L

Bende ufak bi düzeltme yapıyım hocam anakartınızda 5v argb desteği yok 12v rgb desteği var yani adreslenemez çıkışa sahipsiniz
  8. admknl

Akasa "Viper R" 12cm Yuva için 14cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan Nasıl?

Resmi değerlerine göre akasa daha yüksek cfm değerine sahip oda 14mm olduğundan ötürü ayrıca fiyat olarakta daha uygun
  9. admknl

Akasa "Viper R" 12cm Yuva için 14cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Fan Nasıl?

Bahsettiğiniz fanlar çok yüksek hava akışına sahip alabilirsiniz alternatif olarak be quiet model fanlarda bakabilirsiniz rgb olup bu iki markanın yanına yaklaşan fan yok
  10. admknl

T6 soğutucu iyi mi? (R5 3600)

kullanan arkadaşlar iyi soğutucu olduğunu söylüyorlar
  11. admknl

ryzen 5 3600e hangi soğutucuyu almalıyım

o fiyata t6 uydunur
  12. admknl

20 TL'ye Arctic Freezer 34 Esports DUO Siparişim onaylandı!

bana gelen cevap sistemde bir sorun olduğu için fiyatlar yanlış görünmüş denilerek iptal edilmişti 480gb ssdyi 9.99a almayı beklemiyordum tabi ama şansımı denemiştim size verilen cevap saçma olmuş
  13. admknl

Birde tüketici heyet sürecini burda bizimle paylaşında hocam gidişatın sonu ne çıkacak öğrenelim umarım alırsınız
  14. admknl

Hocam kendiniz diyorsunuz alıcı lehine ama 20 TL sizde adil mi? 80 kere açın yine kaybedeceksiniz ama zamanınız vardır orasını bilemem ürün 45 eurodan satışa çıktı zaten siz 45 TL ye alsanız neyse diyecem :) heyettekiler alıcıyı koruyor ama satıcıyı öpmüyor demek istediğim o
  15. admknl

heyetede başvursanız alamazsınız hocam
  16. admknl

aynen hocam önceki mesajımdada söyledim ben görsem 10 tane alırım diye ben daha önce böyle şeyler denk getirip sipariş verdim hepsiburadadan maalesef daha hiçbiri gelmedi direk iade yapıldı demek istediğim denemek bedava ama gelme ihtimali çok düşük sadece bunu belirtmek istedim :)
  17. admknl

illaki öyle ben görmüş olsam bende alırdım denemekten ne kaybersin ki umarım kazara falan gelirde işiniz görülmüş olur hocam
  18. admknl

üzülerek söylüyorum gelmeyecek para iadesi olacak sistemsel sorun diyecekler başıma geldi önceki konunuzda da söylemiştim
  19. admknl

Kasa fanı önerisi

bequiet arctic ve akasa gibi modellerden almanızı öneririm rgb önemli değilse
  20. admknl

İşlemci Soğutma Önerisi

Hocam onda bi fan sesi var üst devirde aman Allah'ım sanırsın jenaratör var evde :)
Top Bottom