Arama sonuçları: *

1. amdsaolsun

MİLLETVEKİLİ MAAŞINA 43.000 ₺ ZAM!

93k bal gibi yeter 43.000 x 600 = 25.800.000 TL para yapıyor AYLIK
  2. amdsaolsun

Öneri Birikmiş parayı nasıl katlayabilirim?

Bunu bizimkilerle bi konuşayım umarım hayırlısı olur.
  3. amdsaolsun

Onu nasıl yapıcam knk midas hesabı açarken aileminkini mi vericem? Peki midas hesabında mesela midas cüzdan filan mı var hisseleri TL ye çevirmek için yoksa yine banka hesabına geçirmemmi gerekiyor parayı? Cevabın midasla alakasız ama
  4. amdsaolsun

Teşekkür ederim reis bu kadar yazmışsın :)
  5. amdsaolsun

Eğer yatirımı yapan kişi zarar ederse tavsiyeyi veren kişi ye dava acma hakkı kazanmıyormu? Doğrudan dogru nasıl suç ki? 1710111213 Peki al sat yapabilmemim bir yolu varmı? Papara ile
  6. amdsaolsun

Arkadaşlar 17 yaşındayım. Papara ile filan yapabileceğim veyahut başka yapabileceğim ne vardır. Bütçe 4k filan YT istiyorum
  7. amdsaolsun

İnternetten Para Kazanan Var mı?

Ben freelancer lık düşünüyorum karakter tasarımı ay başı internet paketim gelsin araştırıcam YTD 1619530672 O zaman o da küçük paralarla başlasın olmazmı YTD
  8. amdsaolsun

Öneri Freelance olarak çalışan varmı?

Umarım yapabilirm hocam pc fiyatları uçtu valla 1 ay önce 1 adet ram 300tl dı şimdi 360 370 oyun yapmayıda çok istiyordum şimdi hem grafik tasarımımı geliştiririm hem de gelirle pc için birikim yapıp oyunun senaryosu için senaryo kitapları filan alırım ilgilenenlere çok teşekkür ederim :love:
  9. amdsaolsun

Söylemesem daha iyi ama biraz da elimde sermaye olmayınca o işlere girmiyicem gibi internetle filan da uğraşmam giderim döviz iye ordan hallederim valla aradıklarında soğuk soğuk ter döktüm normalde yasak ya bişey de bilmeyince korkmuştum şimdilik sermaye yapmaya çalışacağım evde bozuk bir pc...
  10. amdsaolsun

Aslında bir ara kazandım ama hesabımı bloke ettiler arayıp sordular sesiniz küçük geliyor filan dediler o anki hissini anlatamam ama o parayı bloke olan hesaptan kazanmadım
  11. amdsaolsun

Ne programlaması bide iş veren senin 16 yaşında olduğunu bikiyormu 14 yaşındayım grafik tasarımı ve kodlama ile ilgileniyorum wyrıca çok güzel resim çiziyorum okul ödevi için yaptığın resim ödevleri geri gelmiyor MAŞŞALLAH 1619460724 Tab a7 samsung olsa ne olurki 1 tane program indiririm 1 tane...
  12. amdsaolsun

Peki tablet üzerinden bunu yapabilirmiyim ya da nasıl yaparım uygulama önerisi verebilirmisiniz
  13. amdsaolsun

Saol un peki başka bir bilginiz varmı acaba
  14. amdsaolsun

Arkadaşlar kafama takılan sorular şu şekilde İninal karta ödeme yapılabilir mi? Elimde pc yok ortalama üst düzey diyebileceğimiz tablet var bununla neler yapabilirim ve hangi uygulamalar gerekli Siz nasıl çalışıyorsunuz bu ise kendinizi ne kadar veriyorsunuz he bide Ayrıca sizin başka...
  15. amdsaolsun

Kuveyt'te Euro Alış Fiyatı 10 TL

Bildirim gelmeden değisti bile
  16. amdsaolsun

Kuveyt Türk ten baktım
  17. amdsaolsun

Bu olaydan sonra euro ya baktım aman tanrım didim Kuveyt Türk ten baktim %15 yükseliş %16 olmuş YTD
  18. amdsaolsun

Dolar 8.30 olacak!!!

Eeeee o zaman ne diyorduk Silivri soğuktur :D hocam YTD UNUTMAYIN
  19. amdsaolsun

Dolar 8.27 Oldu!!! G.O

Ban ciki ban ban hocam yanlış bilgi degilmi?
  20. amdsaolsun

Bankalarda dolar kuru uçtu

Yatırım tavsiyesimi? Silivri soğuktur :)
Top Bottom