Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Pahalı bir şey alırken telefon onayı

Müşteri hizmetlerini arayıp harcama limitini arttırabilirlsin. Bende bir keresinde kuzenime sistem alırken hata verdi. Günlük harcama limitimi arttırdım sıkıntı olmadı o günden sonra.
  2. bariskarali

Bankkart Genç hesabıma ödeme gelirse bursum bozulur mu?

Bişe olmaz knk ya. Ne olacak bende sürekli alım satım yapıyorum baynogame bana ödeme yapıyor. Ama içim rahat olsun dersen hit akbanktan falan açtır bi hesap.
  3. bariskarali

Bankkart Genç hesabıma ödeme gelirse bursum bozulur mu?

Yok bişe olmaz. Bende kullanıyorum.
  4. bariskarali

Steam Cüzdan Kodu Bimden alınıyor mu

Bir aralar vardı. Ama hala var mı bilmiom.
  5. bariskarali

En iyi kart hangisi ? Papara vs Tosla ve diğerleri

Araştırmalarıma göre en çok tercih edilen papara. İninal falan çok kesinti yapıyor.
  6. bariskarali

İninal Kart Telefon Numarası Gerektirir mi?

kullanım ücretleri çok kesiliyor. Her yüklemye para kesimi vs varmış. Bende vazgeçtim onları duyunca.
  7. bariskarali

İninal Kart Telefon Numarası Gerektirir mi?

İninal benimde araştırmama göre çok para kesiyor.
  8. bariskarali

Karttan taksitle alışveriş

Kredi Kartında ürünün tamamının fiyatı kadar limit olması lazım. Kartında para olması gerekmez. Kredi kartı alısveris limiti olması yeter. 1616950313 Hatta direk tek çekim yaparak bankanın internet bankacılığı uygulamasından da taksitlendirip erteyeyebilirsiniz. Ben genellikle öyle yapıyporım...
  9. bariskarali

En kaliteli ve Kullanışlı sanal kart önerisi istiyorum.

İbana falan ihtiyacaım yok. Sadece internetten alışveriş yaparken kullanacam kartı. Yani kredi kartımı girmek istedmediğim güvenmediğim yerlerde kullanacam. Ama tabii ki kendi hesabımdan oraya atarken sıkıntı yaşarım. Acil alışverişlerde sıkıntı cıkartır. 1616948643 ininal gg ozaman. :D papara...
  10. bariskarali

Bu para kesme olayı ne? Ayrlık gibi bişe mi?
  11. bariskarali

Arkadaşlar son zamanlarda haberlerde vs çok görür oldum. Kredi kartı hırsızlığı vs. Bugun yemeksepeti vs. de mail attı. Her şirkete yapılabilabiliyor, ama biz önemlimizi aldık vs gibisinden bir mail attılar. İyicie kafam karıştı. Bende Kredi kartlarımı bundan sonra internet alışverişlerimde vs...
  12. bariskarali

Kredi kartı aidatı yıllık mı aylık mı ?

yıllık. Hatta onuda ararsan geri iademi ediyorlardı öyle bişe vardı bi ara ama tam emin değilim. bir araştır.
  13. bariskarali

KYK Harçlık Avans Hakkında

Sende mi bendensin yoksa ?hep bir ay ilerden gidenlerden. :D
  14. bariskarali

gerçio +para hesabından eksildiği için vadesiz hesabına attığını çekmez ya. Şimdi düşününce mantıklı geldi.
  15. bariskarali

Valla onu bende merak ediyorum :D Benim bursta hep 1 ay ilerden gidiyor. Her ay bir sonraki ayın parasını harciyom. O yüzden o karta hiç para falan atmıom çeker falan diye. Hiç kullanmıom onu. :D
  16. bariskarali

Bir arkadaşım cc ile discord nitro almıs

bişe olmaz 1-2 seneye çıkar
  17. bariskarali

Yarısı peşin, yarısı taksit yapılır mi?

Alacağın yere göre değişir. Ama %90 yapılıyor artık her yerde :D Yemek bile söylediğimde bazen yarısını peşin yarısını kartla veriyom :D
  18. bariskarali

Bitcoin Sonunda 20000 Doları aştı!

burdan da bir pişmanlık çıkmasın reis :D
  19. bariskarali

Ptt paramı yuttu nasıl alabilirim

olabilir öyle şeyler her atm de denk geliyor. Zaten hesabına yatmadıysa veya orda takıldıysa görülür. Çözerler yani. Senin şansın hafta sonu giriyor araya şubeden hallederdin yoksa.
Top Bottom