Neler Yeni

En kaliteli ve Kullanışlı sanal kart önerisi istiyorum.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşlar son zamanlarda haberlerde vs çok görür oldum. Kredi kartı hırsızlığı vs. Bugun yemeksepeti vs. de mail attı. Her şirkete yapılabilabiliyor, ama biz önemlimizi aldık vs gibisinden bir mail attılar. İyicie kafam karıştı. Bende Kredi kartlarımı bundan sonra internet alışverişlerimde vs kullanmama kararı aldım. Sanal kart kullanmak için en iyi ve yurtdısı ödemelerinde sıkıntı cıkartmayacak bir kart arıyorum pek bilgim yok ama ininal papara falan öneren çok. Yeni nesil çipli bir kart arıyorum önerileriniz neler.
NOT: Ben toplu taşımayada kredi kartı ile biniyordum. Sanal kartlarda da toplu taşımaya biniliyor mu?

TALHA MURAT

80+ Silver
Arkadaşlar son zamanlarda haberlerde vs çok görür oldum. Kredi kartı hırsızlığı vs. Bugun yemeksepeti vs. de mail attı. Her şirkete yapılabilabiliyor, ama biz önemlimizi aldık vs gibisinden bir mail attılar. İyicie kafam karıştı. Bende Kredi kartlarımı bundan sonra internet alışverişlerimde vs kullanmama kararı aldım. Sanal kart kullanmak için en iyi ve yurtdısı ödemelerinde sıkıntı cıkartmayacak bir kart arıyorum pek bilgim yok ama ininal papara falan öneren çok. Yeni nesil çipli bir kart arıyorum önerileriniz neler.
NOT: Ben toplu taşımayada kredi kartı ile biniyordum. Sanal kartlarda da toplu taşımaya biniliyor mu?
Yaşın ? 18 den büyük isen normal banka kartı aç ama değil ise papara.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Samet Mustafa Aktaş
papara ve ininal kart kullanıcısıyım fakat ininal sürekli para kestiği için işimi papara ile hallediyorum. hem internet ödemelerinde hem de market vs. ödemelerde sıkıntı çıkarmıyor. belli bir miktar üstünde yükleme yapmayana kadar para kesmiyor. papara tavsiyemdir black kard ile beraber aşırı kullanışlı temassız vs var

BeKo'O

80+ Silver
Papara diyorum başka da bir şey de demiyorum.

Kredi kartının geçtiği her yerde papara da geçiyor.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
papara ve ininal kart kullanıcısıyım fakat ininal sürekli para kestiği için işimi papara ile hallediyorum. hem internet ödemelerinde hem de market vs. ödemelerde sıkıntı çıkarmıyor. belli bir miktar üstünde yükleme yapmayana kadar para kesmiyor. papara tavsiyemdir black kard ile beraber aşırı kullanışlı temassız vs var
Bu para kesme olayı ne? Ayrlık gibi bişe mi?

TALHA MURAT

80+ Silver
Papara diyorum başka da bir şey de demiyorum.

Kredi kartının geçtiği her yerde papara da geçiyor.
her şey öyle kolay olmuyor usta paparada İban yok para gönderimi alımı yapacak gönderemiyor bu yüzden ikisinide alsın.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Bu para kesme olayı ne? Ayrlık gibi bişe mi?
şöyle mesela ininalde her para yatırışında 1.30tl para kesim ücreti alıyor bu paparada yok paparada 500tl yada 300 TL üzerinde sadece para kesiyor. bir de aylık ücret kesiyor ininal. papara kesmiyor

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
her şey öyle kolay olmuyor usta paparada İban yok para gönderimi alımı yapacak gönderemiyor bu yüzden ikisinide alsın.
İbana falan ihtiyacaım yok. Sadece internetten alışveriş yaparken kullanacam kartı. Yani kredi kartımı girmek istedmediğim güvenmediğim yerlerde kullanacam. Ama tabii ki kendi hesabımdan oraya atarken sıkıntı yaşarım. Acil alışverişlerde sıkıntı cıkartır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şöyle mesela ininalde her para yatırışında 1.30tl para kesim ücreti alıyor bu paparada yok paparada 500tl yada 300 TL üzerinde sadece para kesiyor. bir de aylık ücret kesiyor ininal. papara kesmiyor
ininal gg ozaman. :D papara da her yatırmaya ücret alıyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,951
Üyeler
142,492
Son üye
Sourora
Top Bottom