Arama sonuçları: *

1. bqrr0595

700 TL Vdsl Modem Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B077PZLGVB/ref=asc_df_B077PZLGVB1604925180000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B077PZLGVB&linkCode=asn ben bunu kullanıyorum 120 metre kare evde üst kattaki teyzemlerde çekiyor güzel öneririm
  2. bqrr0595

TpLink Modem Alınır Mı?

aktif kullanırım modemi kopma dalgalanma yaşamadım hiç vdsl üzerinde arayüz kullanımı kolay tek eksiği modem üzerinden dosya paylasımı sistemi olmaması multimedya dosyalarını da ag üzerinden dagıtmak icin bi serveri olsa iyiydi
  3. bqrr0595

Türknet için uygun fiyatlı VDSL Modem önerisi

ben bunu kullanıyorum 60 mbitte cok memnunum 5 ghz de dar alanda tüm hızı kayıpsız veriyor kablosuz 2.4.ghz bandı geniş oda gayet başarılı yıldırım ve akım koruması da mevcut oda bi + tabi @alpolojix / Leroxy daha değişik markalar hakkındada bilgi sahibi ben kendi horozumun nasıl öttüğünü...
  4. bqrr0595

Türknet için uygun fiyatlı VDSL Modem önerisi

uygun derken ne kadar bi bütçeden bahsediyorsun
  5. bqrr0595

internet hızındaki ani düşüş

120 metrekare evde salondan yetiyor evin her yerine bizde
  6. bqrr0595

zaten 5ghz nin menzili kısadır ben problemin modeminden tam hız alamaması olarak algıladım
  7. bqrr0595

5 ghz wifi dağıtan bi modem kullanırsan bütün hızı alabilirsin aşağı yukarı
  8. bqrr0595

Öneri Keenetic omni dsl - tenda v1200 ac - zyxel vmg3625-t50b modemlerinden hangisini önerirsiniz ?

önemli değil :D aklında soru kalmasın da evim 120 metre kare salonun ortasında modem benim odam köşede arada 1 kolon 1 kapı var
  9. bqrr0595

Öneri Keenetic omni dsl - tenda v1200 ac - zyxel vmg3625-t50b modemlerinden hangisini önerirsiniz ?

5 telefon 2 pc wifi de hic ping sorunu almadım 5 ghz de tek cihaz wifi ile speed test te 7 ping 42 mbit alıyorum pc de 7 ping 42 43 ne alıyorsam pc de onu alıyorum şuan mesela buda telefondan suan aldıgım
  10. bqrr0595

kendim kullanıyorum cok memnunum yıldırım koruması da var ben cok memnunnum 120 metrekare evde 5ghz yi iyi dağıtyor en ucda telefon 1 diş azalıyor ama
  11. bqrr0595

Yardım Modemin Sadece Power Işığı Ve 2.4 5ghz Işığı Yanıyor

ceryan korumalı modemler deneseniz ben bu arkadası kullanıyorum cok dalganma oluyor burdada etkilenmedik daha + korumalı priz şart öyle durumlar icin akım korumalı priz önerim: ek1
  12. bqrr0595

Orta seviye modem önerisi

0 modemler ttnetin verdikleriden bile beter olur o fiyata 300 400 desen belki @alpolojix / Leroxy bilir belki
  13. bqrr0595

Wifi dağıtıcı arıyorum!!

Webtekno da lütfi iyi demişti buna incelemesinde fiyatıda uygun indirimde
  14. bqrr0595

Güçlü Bir Modem Tavsiyesi

ac modem alsan modemin kablosuzdan dagıttıgı max hıza yakın bişiler alırsın
  15. bqrr0595

Prizden internet çıkışı nasıl olur?

eve kadar gelip kursun firma canım işinin adı neymiş tam da bilemedim biz hala vdsl
  16. bqrr0595

Prizden internet çıkışı nasıl olur?

modem illede yanımda olsun arada kapatır açarım diyorsan bunu modeme takıp bunuda modeme takıp komşuya bile götüreblrsin modemini yanında
  17. bqrr0595

Ping sorunu ve modem değerleri bakarsanız çok sevinirim.

22mbps vdsl alt yapısı ile verileblr ancak vdsl altapın varsa sordur onu uygun modeminde varsa neden olmasın 22 de olur 52 de
  18. bqrr0595

Ping sorunu ve modem değerleri bakarsanız çok sevinirim.

değerleriniz gayet iyi sorun bence arkaplan uygulamalarınızın interneti kullanması windows upddate vs de olablr bu ağ kullanımını bi gözden geçirmelisiniz
Top Bottom