Neler Yeni

Yardım Modemin Sadece Power Işığı Ve 2.4 5ghz Işığı Yanıyor

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Bütçe
444
Merhaba Zyxel Modem Kullanıyordum Elektirikler Kesildi Bende Elektiriklerin Gelmesini Bekledim Ve Geldi Bende Modemi Fişe Taktım Ve Çalıştı Sonra Yattım Elektrikler Kesilmiş Tekrar Sonra Gelmiş Modemde Kısa Devre Yapıp Yanmış Hepsi Bu Elektrik Kurumunun Suçu Onlar Yüzünden 2 tane modem yanmıştı buda 3 oldu ben bıktım artık süreli başıma dert giriyor tüm dertleri sorunları hallediyorum yeni bir dert daha modemde çok güzel bir modem 444tl pahalı modeme reset attım power 2.4 5 ghz ışıkları yandı modem bunun dışında aynı yüzde 90 yandı ve elimizde kaldı

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: Prmy

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhaba Zyxel Modem Kullanıyordum Elektirikler Kesildi Bende Elektiriklerin Gelmesini Bekledim Ve Geldi Bende Modemi Fişe Taktım Ve Çalıştı Sonra Yattım Nasılsın Elektrikler Kesilmiş Tekrar Sonra Gelmiş Modemde Kısa Devre Yapıp Yanmış Hepsi Bu Elektrik Kurumunun Suçu Onlar Yüzünden 2 tane modem yanmıştı buda 3 oldu ben bıktım artık süreli başıma dert giriyor tüm dertleri sorunları hallediyorum yeni bir dert daha modemde çok güzel bir modem 444tl pahalı modeme reset attım power 2.4 5 ghz ışıkları yandı modem bunun dışında aynı yüzde 90 yandı ve elimizde kaldı
Elektrik tesisatını yenileyin. Başınıza dert olabilir.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yani?...
Bizden ne istiyorsun

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Merhaba Zyxel Modem Kullanıyordum Elektirikler Kesildi Bende Elektiriklerin Gelmesini Bekledim Ve Geldi Bende Modemi Fişe Taktım Ve Çalıştı Sonra Yattım Nasılsın Elektrikler Kesilmiş Tekrar Sonra Gelmiş Modemde Kısa Devre Yapıp Yanmış Hepsi Bu Elektrik Kurumunun Suçu Onlar Yüzünden 2 tane modem yanmıştı buda 3 oldu ben bıktım artık süreli başıma dert giriyor tüm dertleri sorunları hallediyorum yeni bir dert daha modemde çok güzel bir modem 444tl pahalı modeme reset attım power 2.4 5 ghz ışıkları yandı modem bunun dışında aynı yüzde 90 yandı ve elimizde kaldı
geçmiş olsun

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani?...
Bizden ne istiyorsun
Ne yapabilirim bu durumda tam olarak yanmışmıdır power 2.4 5ghz ışıkları yanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrik tesisatını yenileyin. Başınıza dert olabilir.
Şehirdeki elektrik ile alakalı böyle durumlarda bir sürü kişinin modemi yanıyor

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Merhaba Zyxel Modem Kullanıyordum Elektirikler Kesildi Bende Elektiriklerin Gelmesini Bekledim Ve Geldi Bende Modemi Fişe Taktım Ve Çalıştı Sonra Yattım Elektrikler Kesilmiş Tekrar Sonra Gelmiş Modemde Kısa Devre Yapıp Yanmış Hepsi Bu Elektrik Kurumunun Suçu Onlar Yüzünden 2 tane modem yanmıştı buda 3 oldu ben bıktım artık süreli başıma dert giriyor tüm dertleri sorunları hallediyorum yeni bir dert daha modemde çok güzel bir modem 444tl pahalı modeme reset attım power 2.4 5 ghz ışıkları yandı modem bunun dışında aynı yüzde 90 yandı ve elimizde kaldı
keşke akım korumalı priz kullansan 2.de de almamışsın bari 3.de alda 4.cü yanmasın.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keşke akım korumalı priz kullansan 2.de de almamışsın bari 3.de alda 4.cü yanmasın.
Ben onları nerden bileyim kimse bana söylemedi ne türk telekom sah ekibi nede başkaları ilk sen söyledin

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
ceryan korumalı modemler deneseniz
ben bu arkadası kullanıyorum cok dalganma oluyor burdada etkilenmedik daha + korumalı priz şart öyle durumlar icin
akım korumalı priz önerim: ek1

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Ben onları nerden bileyim kimse bana söylemedi ne türk telekom sah ekibi nede başkaları ilk sen söyledin
yani bunda bilecek bir şey yok ama sen pc televizyon modem falan böyle teknolojik aletleri akım korumalı prizle kullan başın yanmasın.

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Tamam Ben Şimdi Ne Yapmalıyım? Garanti Bunu Kabul Eder mi? Yenisini Verir mi? Bunun Bir Tamir Yolu Yok mu?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Hepsi Bu Elektrik Kurumunun Suçu
Hayır elektrik tesisatının suçu.
Topraklı ve Akım korumalı bir priz kullanman lazım.
Ayrıca elektrik hattı ile telefon hattı aynı kanaldan geçirilirse genelde böyle oluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Hayır elektrik tesisatının suçu.
Topraklı ve Akım korumalı bir priz kullanman lazım.
Ayrıca elektrik hattı ile telefon hattı aynı kanaldan geçirilirse genelde böyle oluyor.
Daha öncede böyle yaptılar bizim oturduğumuz şehirde çoğu kişide modemler yandı sürekli kesip açıyorlar dakikada bir modem de kısa devre yapıyor

Top Bottom