Arama sonuçları: *

• Users: cfranko
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. C

Amerika’da lise okuyorum [soru cevap]

keşke hayat sadece 4090 sahibi ve 14 pro max sahibi olunca güzel olsa
  2. C

YKS-2023 Soruları Satılıyor!.. (Dark Web)

hemen bloke etmiyorlar zaten, önce mesaj atıyorlar siparişinizi kargolayacağız bir kaç gün içinde falan falan diye 1.5 gün sonra bi anda hesap siliniyo
  3. C

sildiler hesabı direk, bloke ettiler de denilebilir
  4. C

attığım monero’nun kanıtı var başka kanıt yok, tam 200 dolar yolladım ama anonim olduğu için agora’ya yolladığımı kanıtlayamam. Agora ya yolladığım konusunda artık sözüme güveneceksiniz
  5. C

Temeli olmayan bir insan TYT de yüksek puan alabilir mi?

Türkçe o kadar bayıyor ki diğer seçenekleri yapmaya motivasyon kalmıyor türkçedeki soru sayısı azaltılmalı bence
  6. C

Temeli olmayan bir insan TYT de yüksek puan alabilir mi?

Bugün hiç çalışmadan girdim türkçe dışında çok zor geldi, türkçe de yapabilsen bile çok yoruyor insanın sabrını zorluyor saçma sapan şeyler okuyosun 1 saat boyunca.
  7. C

Vakit Geldi Yarın YKS Giriyoruz

hiç çalışmadan giriyorum burssuz koç işletme gelir dimi bence gelir
  8. C

adamların hazırladığı forumu okusan böyle demezsin :kekw:
  9. C

bir forumda bu kadar fazla kişinin şebekeden olabileceği insanın aklına gelmiyor ki bide username yazıp resim koymuşlar geldi falan diye. düşünüyosun ki ha bu kadar kişi güvenilir diyosa cidden öyledir
  10. C

yok o ben değilim ama benim de 200 gitti, iyi ki daha fazlası gitmedi
  11. C

hayatımda ilk defa dolandırıldım desem, eft/havale ile normalde sahibinden den bile alışveriş yapmam hayatımda hiç yapmadım. Ama bu adamlar harbi çözmüş bu işi.
  12. C

adamlar o kadar iyi şebeke kurmuş ki deepx forumunda herkes ama bayağı bi kişi güvenilir yazmış ama o forumdaki herkes şebeye dahil, inanmamak imkansız. yukarıda arkadaşın github linki atmış orda antılan her şey doğru adamlar çok profesyonel dolandırıcı. Ben almasam içimde kalırdı o yüzden çok...
  13. C

o 7000 dolara satılan siteden merakımdan dün gopro aldım dolandırıldım yani hepsi dolandırıcı :D
  14. C

KYK Bursu 1250₺ Olarak Açıklandı

kyk bursu notları iyi olan öğrencilere beleşe verilen para mı
  15. C

Eskiden ingilizce bilmeyip geliştirenler bir bakabilir mi?

tek seferde çalışmadan 7.5 aldım, tek yaptığım şey düzgün ingilizce eğitimi olan bir okula gitmekti
  16. C

Ana Konu YKS Sonuçları Açıklandı!

yığılma ne demek
  17. C

Devamsızlıktan kaldım mı ?

18. C

Devamsızlıktan kaldım mı ?

ben bu soruyu bizim müdür yardımcısına sormuştum, bana demişti ki ikisinin toplamı 30’u geçmediği sürece kalmazsın yani özürlünün 20 günü geçmesi önemli değil, benim de 22 gün özürlü var şuan
  19. C

Dersleri Çok Saldım.

O ekran kartını bi miningciye 8000 liraya sat. Sonra HD 5450 al sorun çözüldü
  20. C

okullar bayramda 9 gün tatil olurmu ?

yapmazlarsa bile ben gitmem
Top Bottom