Neler Yeni

Dersleri Çok Saldım.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
okr
Merhaba, bende 11. sınıfta olmakla beraber dersleri saldım bir süre ilk başta bunun sebebi bir arkadaşım ile fazla konuşmamdı. Onunla iletişimi kestikten sonra düzelicek gibiydi daha sonra hastalık işi falan çıktı o konulara değinmeye gerek yok. Yapman gereken bu sorunun sebebini bulup o sebepten kurtulmak sen sebebi bulmuşsun birçok öğrencinin hayatı kararmıştır o oyun yüzünden kurtulması kalmış geriye ve yukarıdaki arkadaşa katılıyorum hevesin kaçmıştır muhtemelen. Sebebi ne olabilir ? Dersen ise hedefinin olmaması yada çok ders çalışmandan kaynaklı sıkılma olabilir. Hedef konusunda ise hedefinizi sadece kendiniz belirleyebilirsiniz burada herhangi birinin yardımcı olması pek mümkün değil. İnternetten test çözebilirsin ilerideki mesleğiniz ne tarzı çok işe yarayacağını sanmıyorum ama bir fikir edinebilirsiniz ama çokta bel bağlamayın o sonuçlara. Yeni ilgi alanları edinmeye çalış bu sürede illa ders çalışmakla bozma kafayı. İlgi alanın okuldaki seçtiğin alanın dışındaysa alanını değiştirmekten korkma daha geç değil.
meslek olarak müzik üzerine düşünüyorum ama etrafımdakiler hiç o kararda değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, bende 11. sınıfta olmakla beraber dersleri saldım bir süre ilk başta bunun sebebi bir arkadaşım ile fazla konuşmamdı. Onunla iletişimi kestikten sonra düzelicek gibiydi daha sonra hastalık işi falan çıktı o konulara değinmeye gerek yok. Yapman gereken bu sorunun sebebini bulup o sebepten kurtulmak sen sebebi bulmuşsun birçok öğrencinin hayatı kararmıştır o oyun yüzünden kurtulması kalmış geriye ve yukarıdaki arkadaşa katılıyorum hevesin kaçmıştır muhtemelen. Sebebi ne olabilir ? Dersen ise hedefinin olmaması yada çok ders çalışmandan kaynaklı sıkılma olabilir. Hedef konusunda ise hedefinizi sadece kendiniz belirleyebilirsiniz burada herhangi birinin yardımcı olması pek mümkün değil. İnternetten test çözebilirsin ilerideki mesleğiniz ne tarzı çok işe yarayacağını sanmıyorum ama bir fikir edinebilirsiniz ama çokta bel bağlamayın o sonuçlara. Yeni ilgi alanları edinmeye çalış bu sürede illa ders çalışmakla bozma kafayı. İlgi alanın okuldaki seçtiğin alanın dışındaysa alanını değiştirmekten korkma daha geç değil.
soru çözmekten sıkılmadım kafamın içinde bir şey var o beni mahvediyor

Rulep

80+ Gold
Klasik olarak her Türk ailesi çocuğunu doktor avukat mühendis olmasını ister ama bence müziği seviyorsan onun üzerinde devam et seveceğin şey olduğu için illa gelirin olur yeterki pişman olma

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
İyi düşünmen gerekiyor vermesi kolay bir karar değil. Ama zaten üniversite sınavında 18 yaşında olmuş olucaksın yetişkin bir birey olucaksın yani üniversite tercihini sen yapacaksın. Etrafındaki kişilerin üzerinde çok kontrolü varsa azaltmaya çalış süren yeter buna ve ikna etmeye çalış. Ama müzik hevesinin geçici bir şey olmadığına eminsen ve yetenekliysen yap bunu.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Cihan Duman
Senaristlik çalışmalarına devam mı?

Ekler

• IMG_20220425_194523.jpg
    IMG_20220425_194523.jpg
    461.7 KB · Hit: 21

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,329
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Depresyona girmişsin sen kardeşim

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
O ekran kartını bi miningciye 8000 liraya sat. Sonra HD 5450 al sorun çözüldü

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Arkadaşlar merhaba, 11.sınıfım 9.sınıftan beri ortalamam 90 altına inmedi ve düzenli çalışıyordum ama artık çalışmayı bıraktım, sürekli erteliyorum yorgunum diyorum çalışmıyorum. hedefim bile yok ne meslek yapacağım hakkında da bir fikrim yok matematikten 1.dönem 1.sınavdan 100 2.sınavdan 95 almıştım. bu dönem ise 70 aldım kötü bir puan değil ama bana göre cidden düşük nasıl bu uyuşukluğumu gideririm ve nasıl lolü bırakırım lütfen yardım edin.
valla bende aynı durumdayım ne yapacağım bilmiyorum. İllet konyanın lanet bir fen lisesinde boğdukça boğuyorlar bir ödev vs. yaparken sorguluyorum hep. Öğretmenler rezalet ödevler saçma. İçerisindeki öğrenciler bambaşka. Bu konuyu gördükten sonra benim de aklıma şu valorant lanetinden kurtulma isteği geldi. Bırakıp rahatlayayım diyorum. Benim notlarım fizik ve matematikte çok iyi ama diğer derslerim kötü. Hocalar çok kötü aslında bir alzheimer kimyacı var anlatamıyor ben de derste anlayınca yapan bir insanım daha sonrasında kendim yapamayıp kalıyorum öyle. Neyse içimi biraz fazla dökmüşüm :D Kısacası oynadığın rekabetçi oyunları veya kanser oyunları(lol gibi) bırak ve çalışma programı belirle. Çalışma programı derken her güne böyle tekrarlanan şu saatte uyu şu saatte kalk gibi değil. Sınavlara bu haftasonu başlayayım haftaya projemi yaparım yarın da biraz matematik çalışayım gibi. İlerleyen dönemlerde yaptığın şeyleri ve gelişmeleri eklersen konuya sevinirim bende yapmaya çalışacağım. Bol şans

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
okr

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Taha Efe
Kücük kücük başlayıp Sürerli olabilecek, gercekçi bir sistem kurmalısın.
Bende Üniversiteye geçtim ilk dönem biraz zorladım düzenim şaştı ama simdi
Ne kadar aksasa da işler düzene giriyor.

Top Bottom