Arama sonuçları: *

1. C

YKS Netleriniz Nasıl?

aw adamdaki kafaya bak lan
  2. C

Tyt ilk deneme netlerim nasıl?

sağol kanka ya
  3. C

2023 mağduruyum kardeşim boru gibiydi boru boru
  4. C

olm rahat çalış beynini yormadan sakin ol gerçi ben 107ye kadar çıktım da ne oldu anasınınki gibiydi sınav avv böyle bir zorluk olamaz
  5. C

kanka yükselir saçmalama ben bu netlerden 107ye kadar çıkardım olur merak etme
  6. C

Okuldan Atılır Mıyım Yardım

kanka 14 yaşında ne bu tripler haller yaşların anonim olduğu forumda bu kadar rahat nasıl takılabiliyorsun şaşırtıcı
  7. C

FEN BİLİMLERİ DERSHANESİ VS SINAV DERSHANESİ

orijinal şubeye gideceksen kesinlikle fen bilimleri
  8. C

YKS süreciniz nasıl geçiyor? Sıkıntılarla nasıl baş ediyorsunuz

sabah fix 6.30ta kalkıyorum vitamin takviyesi olarak sadece balık hapı var derslere çalışıyorum ders arkadaşı olarak konuştuğum bir kız var ilerlerse yine uyumlu çalışırız yetiştirmem gereken konular endişelendiriyor beni sadece çok endişeli değilim ancak şu süreçte puff bar puro tarzı şeyleri...
  9. C

Lgs Anket

dostum ben 2019da 468 ile %2.28e girmiştim sınavın kolaylık zorluğuna bağlı olarak %2.20-%1 arasında bir yerde olursun ve çoğu güzel liseye gidebilirsin. Hangi ilde oturuyorsun
  10. C

MSÜ Sınav Yerleri Açıklandı!

hocam 12ler nasıl girebiliyor peki
  11. C

MSÜ Sınav Yerleri Açıklandı!

hocam selam ben 11im de msüye girebiliyor muyum yoksa 12. sınıf olma şartı mı var
  12. C

Nasıl Matematik Çalışabilirim?

usta usta bana kurulu düzen deme usta
  13. C

Okulda sınavlardan aldığınız en düşük not?

önceki yılında olimpiyatlarına katıldığım fizikten derse çalışmadığım için 27 aldım :D
  14. C

Matematik notlarım düşük.....

9da 36 aldım 10da 35 ama bu yıl 34 almadım sıkıntı yok. İlk sınavların 9a daha yeni başladın çok kasma konuları öğrenmeye pekiştirmeye bak ortalama için de takdir alsan yeter not: istanbulun en iyi ilk 30 okulundan birinde okuyorum
  15. C

Hangi kanal fiziği iyi anlatıyor?

hocalara geldik'in her dersini izliyorum gayet iyi anlatıyorlar bence
  16. C

11.Sınıf Sözel ögrencisi için ne tavsiye edersiniz ?

TYT edebiyatını komple bitirmeni ve 11 edebiyatını şimdiden ağırlaştırarak başlamanı tavsiye ederim. 11 edebiyatı ağır konular içeriyor 11de çalış 12de yayar az daha rahat olursun bir yerlerin sıkışmaz sona bırakanlar gibi
  17. C

11. Sınıf için hangi bölümü seçmeliyim ?

Dostum tm seç yapabildiğin kadar matematik yaparsın zaten tmde matematik öne atıyor rahatından bir psikolog olur keyfine bakarsın benden demesi
  18. C

Corona bitmemis olduğu halde okula gidiyor olmamiz saçmalığı

gitmeyebilirsin? ayt ve tytyi de onlinedan öğrendiklerinle yaparsın artık şuan herkesin ihtiyacı var 2 yıldır yatıyoruz zaten neyine yetmiyor 1630951733 ayrıca onlineda bişi öğrenilmiyor
  19. C

Corona bitmemis olduğu halde okula gidiyor olmamiz saçmalığı

Dostum 7. sınıftaki çocuk bugün benim liseme geliyorsa eğitim şimdiden çok şey kaybetmiş demektir bide üstüne gelmiş niye açık diyorsun sürüyle sebep var açılması için ihtiyacımız var artık
  20. C

Temel Diksiyon Rehberi

Güzel rehber, tebrikler.
Top Bottom