Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Bu cihazdan ethernet çekilir mi?

Şimdi ben de elektrikten çok anlayan birisi değilim açıkçası. Eğer alengirli şeyler yoksa Powerline ürünleri iş yapar, sandığından çok daha iyi iş yapar hem de.
  2. crazyreign

Bu cihazdan ethernet çekilir mi?

Evde mi veya yurt tarzı başka bir yerde mi yaşıyorsun bilmiyorum ve olduğun yerde birden fazla elektrik tesisatı var mı yok mu bilmiyorum. Eğer evdeysen ve birden fazla elektrik tesisatı yoksa Powerline adaptörler düşünebilirsin. Nasıl çalıştığını anlatmayacağım, internette veya YouTube'da...
  3. crazyreign

[Anket] Kimler Hangi İSS'yi Kullanıyor Görelim

Oylamada yoktu, buraya yazayım bari. Superbox kullanıyorum, müteahhit sağ olsun onun kitabında altyapı diye bir şey yokmuş, mecbur Superbox, başka internet getirmenin yolu yok binama, zaten bina yeni. 20 MBps'e kadar hız vaat eden pakete 192 ₺ ödüyorum, 10 MBps bile alamıyorum, ping desen...
  4. crazyreign

Google Chrome Dns bölümünde hangisini seçmeliyim?

Bende full default :D.
  5. crazyreign

Google Chrome Dns bölümünde hangisini seçmeliyim?

Valla bunun hakkında hiçbir bir bilgim yok.
  6. crazyreign

Türknet ping değerleri nedir

Dostum internet hızının ping'e her zaman etkisi olmuyor, daha çok sunucuya olan uzaklık ping'e etki eder. Olduğun bölgeye göre değişir, sonuçta TurkNet'le alakalı değil başka bir bölgede olup sunucuya yakın olup olmaman.
  7. crazyreign

Tek Kanal Ve Çift Kanal Ram

Gözle görülür bir fark kesinlikle olur. Yapman çok daha iyi olur.
  8. crazyreign

Yardım Turkcell superbox almalı mıyım?

Tabii ki, buyurun.
  9. crazyreign

Yardım Turkcell superbox almalı mıyım?

Eğer iyi çeken bir yerdeysen alabilirsin. Bende var mesela ve çok çeken bir yerde değilim, değerler de çok kötü maalesef. Binamda da altyapı yok.
  10. crazyreign

İnternet değişikliğinde nasıl fark yaşarım

Şu anda aldığın ping'ten daha yüksek almazsın ama daha düşük de almazsın. O dolaylı ayrıca.
  11. crazyreign

İnternet değişikliğinde nasıl fark yaşarım

İyi de internet hızının pinge direkt etkisi olmaz, sunucuya ne kadar uzaksan o kadar fazla ping alırsın.
  12. crazyreign

Elektrik gidince mobil veri çalışmıyor

Valla gereksiz buldum aramayı, kaldı ki hep geceleri kesiliyor elektrik, o saatte de müşteri hizmetlerinin aranabileceğini düşünmüyorum :D.
  13. crazyreign

Elektrik gidince mobil veri çalışmıyor

Bizim orada da var bu sorun, elektrik gidince baz istasyonu mudur neyse işte onun da elektriği gidiyor, hiç çekmiyor.
  14. crazyreign

Varsayılan internet bağlantısı değiştirmek

Bana da aynı anda iki ağ bağdaştırıcısını da kullanacağım program lazım, var mı böyle bir şeyler? Bilen yazsın çok ama çok lazım.
Top Bottom