Neler Yeni

Bu cihazdan ethernet çekilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olabilir ama muhtemelen performansta değişiklik olacaktır
önceden valorantta vs 20-25 ping ile oynuyordum ama şuan zaten performansım berbat 3 gün önce interneti 100 mbps yaptılar sürekli internet kopuyor hız testi yapıyorum 4 mbps çıkıyor testlerde. 8 kere aradım sonuç değişmedi. (superonline)

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Furkan Demirtaş
önceden valorantta vs 20-25 ping ile oynuyordum ama şuan zaten performansım berbat 3 gün önce interneti 100 mbps yaptılar sürekli internet kopuyor hız testi yapıyorum 4 mbps çıkıyor testlerde. 8 kere aradım sonuç değişmedi. (superonline)
Bende superonline kullanıyorum ama genel olarak memnunum hangi şehirdesin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Bende superonline kullanıyorum ama genel olarak memnunum hangi şehirdesin?
Samsun'dayım hocam. normalde böyle bir problem yoktu 3-4 gün önece interneti 100 mbps yaptılar, ondan sonra bu sorun başladı, akşam aradım telefonla konuştum telefon açıkken hız testi yapmamı istediler çok rahat 100-120 alıyordum, telefonu kapattığım gibi eski hızına döndü internet :D

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
Samsun'dayım hocam. normalde böyle bir problem yoktu 3-4 gün önece interneti 100 mbps yaptılar, ondan sonra bu sorun başladı, akşam aradım telefonla konuştum telefon açıkken hız testi yapmamı istediler çok rahat 100-120 alıyordum, telefonu kapattığım gibi eski hızına döndü internet :D
Eve ekip isteyin kontrol edilmesini isteyin

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Evde mi veya yurt tarzı başka bir yerde mi yaşıyorsun bilmiyorum ve olduğun yerde birden fazla elektrik tesisatı var mı yok mu bilmiyorum. Eğer evdeysen ve birden fazla elektrik tesisatı yoksa Powerline adaptörler düşünebilirsin. Nasıl çalıştığını anlatmayacağım, internette veya YouTube'da bununla ilgili şeyler bulabilirsin. Bütçe artarsa kesinlikle bir düşün derim, Wi-Fi menzil çoğaltıcıdan daha verimli olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Akif Erdem
Evde mi veya yurt tarzı başka bir yerde mi yaşıyorsun bilmiyorum ve olduğun yerde birden fazla elektrik tesisatı var mı yok mu bilmiyorum. Eğer evdeysen ve birden fazla elektrik tesisatı yoksa Powerline adaptörler düşünebilirsin. Nasıl çalıştığını anlatmayacağım, internette veya YouTube'da bununla ilgili şeyler bulabilirsin. Bütçe artarsa kesinlikle bir düşün derim, Wi-Fi menzil çoğaltıcıdan daha verimli olur.
Tokide yaşıyorum tesisat hakkında bilgim yok işe yarar mı ki?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Tokide yaşıyorum tesisat hakkında bilgim yok işe yarar mı ki?
Şimdi ben de elektrikten çok anlayan birisi değilim açıkçası. Eğer alengirli şeyler yoksa Powerline ürünleri iş yapar, sandığından çok daha iyi iş yapar hem de.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Furkan Demirtaş
Garipmiş dostum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,060
Üyeler
141,392
Son üye
mustafayzc
Top Bottom