Arama sonuçları: *

1. I

Ad Soyad ile Bilgilere ulaşma ???

çok tatsız
  2. I

nasıl yanii
  3. I

yani bende öyle düşünüyorumda nasıl bu kadar rahatça ulaşabiliyo liseli çocuklar anlayamadm
  4. I

Arkadaşlar az önce oyunda 2 adet liseli kardeşim biraz şımardı tartışmamız sonucunda ad soyad vver falan kısmına geldi konu söylediğimde ad soyad anne baba adı telefon numaraları doğum tarihi bilgilerimi saydı bu nasıl olabilirr??? söyleyebilecek var mı
  5. I

Diş teli fiyatları İstanbul için

10 16 arası diye biliyodum 1 1.5 ay önce her an her şey oldugu için görüşüp fiyat alın
  6. I

Hamam Otu Kullanımı Hakkında Yardım eder misiniz

Arkadaşlar hamam otu aldım bacak ve özel bölge için kullanmak üzere fakat tam olarak ne kadar kullanmam gerektiğini ve kullandıktan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kötü koktuğu söyleniyor uyguladıktan sonra duşa girdiğimiz zaman sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olanlar yardım edebilir mi
  7. I

Arkadaşlar Kıdem tazminatı ile ilgili bilgisi olanlar bakabilir mi

Arkadaşlar babamın 12 yıl çalıştığı bi yer satılıcak cuma günü son iş günü iflasa gidicekler bizimkilerin tazminatını ve içerdeki 5 6 aylık maaşları duruyor patron olucak adamm 30ar bin TL vericeğini daha fazla veremiceğini oğlunun tefecilere 200 300 bin borcu olduğunu falan söylemiş(bu...
  8. I

Emeklilik Sigorta

Arkadaşlar emeklilik ve sigorta ile ilgili bilgisi olan yardım edebilir mi? Babam 91 senesinde askere gitmiş 92 yılında sigorta başlangıcı var e devlette emekliliğine 3 yıl gözüküyor eğer askerliğin 1 2 ayını öderse o 3 yıldan düşerler mi askerlik dönemini bilen varsa yada bunu nereden...
  9. I

Kombi her gün su istiyor

Arkadaşlar 2 hafta öncesine kadar 1 2 ayda bir su doldururken petekleri temizlettik adam geldi banyodan temizledi petekleri ondan sonra 2 veya 1 günde bir suyu azaltıyor nedenini bilen var mı 2 haftadır bu şekilde
  10. I

Doğalgaz faturası az geliyor

kanka zaten devlete vergi 50 60 TL ödüyor insanlar bana onun yarısı geliyor 3 oda yakıyoruz 65 derecede
  11. I

Doğalgaz faturası az geliyor

Arkadaşlar alt komşuya 700 üsttekilere 800 TL fatura geliyor bize 50 TL dahi gelmiyor 3 tane petek açıyopruz evde nedenböyle daha önce bu şekilde olunca saati değiştirttik normale döndü 2 sene olmadı yine aynı durum bunun asıl sebebi ne bilen var mı
  12. I

Pasaport bedel ödeme kısmı

Arkadaşlar pasaport için randevu aldım defter bedelini ödeyeceğim bedeli öderken istanbulu seçiyorum fakat bulunduğum ilçenin vergi dairesi gözükmüyor ne yapmalıyım hangi vergi dairesibi seçmeliyim
  13. I

Gözlük kullananlar kabin memuru olabiliyor mu?

İnternette olabilir yazıları da mevcut olamaz yazıları da bilgisi olan yardım edebilir mi?
  14. I

Bu mesaj nedir arkadaşlar?

Bir şey yazayım mı
  15. I

Henüz bir şey yapmadım
  16. I

Arkadaşlar az önce whatsapptan böyle bir mesaj aldım bu nedir
  17. I

Ehliyet İçin Sağlık Raporu Hakkında

teşekkürler
  18. I

Ehliyet İçin Sağlık Raporu Hakkında

Arkadaşlar bugün sağlık ocağından sağlık raporu almaya gittim ehliyet için aile hekimimiz bana e devletten formu doldurmam gerektiğini söyledi.Bende doldurdum ondan sonra geri gittim birkça bir şey sordu ondan sonra tamam gidebilirsin dedi belge falan vermedi sistemde yazdım ben dedi 1 ay...
  19. I

İstanbulda 20 yaş altı toplu taşıma kullanımı hakkında

Arkadaşlar yarın dershanelerde eğitim görmeye devam edilicekmiş dershaneye gideceğim ama 20 yaş altı için yasak gözüküyor . Nasıl olucak tam olarak bilginiz var mı
  20. I

İstanbulkart Hes Kodu Doğrulama İle İlgili

Arkadaşlar toplu taşımada hes kodu doğruladıktan sonra akbil basınca yaş gözüküyor mu 65yaş üzeri veya 20 yaş altı olduğumuz belli oluyor mu?
Top Bottom