Neler Yeni

Doğalgaz faturası az geliyor

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
Arkadaşlar alt komşuya 700 üsttekilere 800 TL fatura geliyor bize 50 TL dahi gelmiyor 3 tane petek açıyopruz evde nedenböyle daha önce bu şekilde olunca saati değiştirttik normale döndü 2 sene olmadı yine aynı durum bunun asıl sebebi ne bilen var mı

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Arkadaşlar alt komşuya 700 üsttekilere 800 TL fatura geliyor bize 50 TL dahi gelmiyor 3 tane petek açıyopruz evde nedenböyle daha önce bu şekilde olunca saati değiştirttik normale döndü 2 sene olmadı yine aynı durum bunun asıl sebebi ne bilen var mı
Evet memur bey bu konu

ara kat diye sizin ev sıcak kalıyodur

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
İgdaş a bi git hocam

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,860
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Eğer kombinizde iç ısı sensörü var ise peteklerin ısısını yükseltmek için daha az gaz yakar, bu modeller de temelde tasarruflarından ötürü tercih edilirler. Kombi markanız nedir?

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kombinizde iç ısı sensörü var ise peteklerin ısısını yükseltmek için daha az gaz yakar, bu modeller de temelde tasarruflarından ötürü tercih edilirler. Kombi markanız nedir?
kanka zaten devlete vergi 50 60 TL ödüyor insanlar bana onun yarısı geliyor 3 oda yakıyoruz 65 derecede

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bu durumu bildirin sonra şikayet falan eden olur ceza ödersiniz.

Bura.K

80+ Silver
Bu durumu bildirin sonra şikayet falan eden olur ceza ödersiniz.
Yakın bir arkadaşımda aynı sorun vardı. O da dediğiniz gibi sorunu anlamadı ama bir şey olmasın diye durumu bildirdi. Ne oldu biliyor musun? Ceza yedi. Hemde binlerce Türk Lirası ceza. Yakalamayı beklemek her daim daha iyidir. Bildirsen de ceza yiyeceksin, bildirmesen de. Sorunu bilmiyorum ancak ben olsam bildirmezdim.

Besim Tibuk

80+ Gold
Siz bu vatan için her şeyi yaptınız hocam.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Yakın bir arkadaşımda aynı sorun vardı. O da dediğiniz gibi sorunu anlamadı ama bir şey olmasın diye durumu bildirdi. Ne oldu biliyor musun? Ceza yedi. Hemde binlerce Türk Lirası ceza. Yakalamayı beklemek her daim daha iyidir. Bildirsen de ceza yiyeceksin, bildirmesen de. Sorunu bilmiyorum ancak ben olsam bildirmezdim.
Sayaç ile oynamadıysa ceza yememesi gerekir.

Top Bottom