Neler Yeni

Hamam Otu Kullanımı Hakkında Yardım eder misiniz

iSymph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oktay Akar
Arkadaşlar hamam otu aldım bacak ve özel bölge için kullanmak üzere fakat tam olarak ne kadar kullanmam gerektiğini ve kullandıktan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kötü koktuğu söyleniyor uyguladıktan sonra duşa girdiğimiz zaman sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olanlar yardım edebilir mi

bıraktım

80+ Bronze
Arkadaşlar hamam otu aldım bacak ve özel bölge için kullanmak üzere fakat tam olarak ne kadar kullanmam gerektiğini ve kullandıktan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kötü koktuğu söyleniyor uyguladıktan sonra duşa girdiğimiz zaman sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olanlar yardım edebilir mi
Öğrenirsen ve ise yarıyorsa rehber yaparsan sevinirim bende de çok var özellikle bacak

Berke Fitness

80+ Bronze
niye boyle sacma seyler kullaniyosunuz al bi ağda veya venüs jilet bak keyfine

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hamam otunun yaptığı şey tüy dökücülerle aynı mantık. Kıl gövdesinin deriden sonraki kısmını almak mantığıyla iş görüyor, tüy dökücüler de öyle. Tüyü döktükleri yok yani yanlış çeviri. Bunun için de o kokuya maruz kalmanıza değmez, bir de bildiğim kadarıyla solunması sakıncalı bir madde. Tüy dökücü daha sağlıklı geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,899
Üyeler
141,353
Son üye
zPastwL
Top Bottom