Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Pc çalışıyor mouse klavye monitor çalışmıyor

Bios pilini çıkartıp 3 5 dakika bekleyip tekrar deneyin hocam.
  2. qqzeck

Pc çalışıyor mouse klavye monitor çalışmıyor

Secure Boot açtıktan sonra mı oldu? Bende böyle bi hatayı Secure Boot açtıktan sonra almıştım.
  3. qqzeck

Anakartım garantiden gelmiyor

Ben de aynı sorundan göndermiştim 2 haftanın sonunda geri gelmişti. Maalesef bu süreç uzun sürüyor.
  4. qqzeck

Çözüldü✓ SATA3 Kablosu nereye takılır

Hocam aldığın sistemde muhtemelen M2 SSD vardır. Sata kablosu sata SSD ve HDD'ler için kullanılıyor. Anakartın kutusunda olur genelde.
  5. qqzeck

Bilgisayar açılıp kapanıyor tekrar açılıyor.

Deneyin hocam hatta ramlerin yuvalarını da değiştirmeyi deneyin.
  6. qqzeck

Hocam bios pilini çıkartıp 5 dakika bekleyip takıp tekrar dene bence aynı zamanda ramleri de çıkarıp takabilirsin.
  7. qqzeck

Monitöre bir görüntü hata vs. geliyor mu?
  8. qqzeck

Biosa bi şey oldu bilgisayar açılamıyor

Ben hazır sistem almıştım genel baksınlar temizlesinler diye ekran kartını çıkarıp kasayı gönderdim direkt. 1698915200 Bana eğer anakarttan kaynaklı olduğundan eminseniz anakartı gönderebilirsiniz sadece dediler de ben ne olur ne olmaz kasayı gönderdim
  9. qqzeck

Biosa bi şey oldu bilgisayar açılamıyor

Hocam aynısını bende yaşamıştım. Ayarları değiştirdikten sonra kasa çalışıyor ama hiç bir şeye güç gitmiyor. Bütün yöntemleri denedim olmadı. Sonra bilgisayarcıya verdim bios kitlenmiş dedi istersen yaparım dedi ama garantiden çıkabilir dedi bende garantiye gönderdim hallettiler. Şanslıysan bios...
  10. qqzeck

Secure Boot’u açtıktan sonra ekran gelmiyor.

Onu nasıl yapıcam acaba?
  11. qqzeck

Hiç led göremedim.
  12. qqzeck

En az 5 dakika bekledim.
  13. qqzeck

Denedim ama olmadı.
  14. qqzeck

Merhabalar. Dün akşam Secure Boot’u açıp kaydedip tekrar başlattım ve ekran gelmemeye başladı. Kasa çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  15. qqzeck

Kasadan çıkan bu bağlantı nedir

Anakart sorun sinyalleri duyulması için bir parçaymış sanırım.
  16. qqzeck

Bilgisayar anakart logosunda donuyor

Bios pili bitmiş olabilir. Bios pilini değiştirmeyi dene. Veya çıkartıp bi 10 dakika bekleyip tekrar tak. Ramleri çıkartıp tekrar takmayı dene belki işe yarar. Ayrıca SSD ve ya HDD depolama için ne kullanıyorsan güç ve sata kablolarını kontrol et.
  17. qqzeck

laptopumun jak girişi bozuldu her ne olursa olsun soldan ses gelmiyor

USB ses kartı alabilirsin. USB portuna taktığında sana hem mikrofon hem de hoparlör girişi verir. Ben olsam tamir ettirmek yerine USB ses kartı alırdım. Yine de karar sizin.
  18. qqzeck

pc wifi adaptör öneri

Bence uzun bir CAT6 kablosu alırsan senin için daha iyi olabilir. Kablo ile bağlantı Wi-Fi ile bağlantıdan daha iyidir.
  19. qqzeck

Render İçin Program Önerisi

Premiere Pro veya Vegas Pro kullanabilirsin. Ben daha çok Vegas Pro kullanıyorum. Ama daha basit hazır efektli program arıyorsan Movavi veya Filmora tarzı programlar da kullanabilirsin.
Top Bottom