Arama sonuçları: *

1. qqzeck

Vodafone tüm tr de düştü

Arkadaşlar bölgeden bölgeye fark eder bu çekip çekememe mevzusu. Mesela benim bölgemde TT'de çok sıkıntı yaşadım Turkcell pahalı diye Vodafone kullanıyorum ve internetinden de menunum. Sizin bölgenizde de Vodafone kötü, TT iyi olabilir.
  2. qqzeck

Vodafone Geçilirmi ?

Zamanında 35GB TT kullanıyordum 4.5G de bile internete girmiyordu çoğu zaman. Bölgendekilere sorup geçmen daha mantıklı bence.
  3. qqzeck

Vodafone Geçilirmi ?

Ben Vodafone kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar ama bu çekip çekmemesi yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Çevrenizdeki Vodafone kullananlara sorarsanız daha kesin bir cevap alırsınız bence.
  4. qqzeck

Ev İnterneti Öneri ??

Millenicom'a geçebilirsiniz. Benim altyapımda 100 destekliyor ve ortalama 94 alıyorum. Taahhütsüz 105 TL paketini kulannıyorum.
  5. qqzeck

Yardım Millenicom internet aktifleştirme

Modemi sıfırlayın ve 192.168.1.1'e girip modem kurulumu yapın. Modem kurulumu yaparken kullanıcı adı ve şifre isteyecek Millenicom'un size gönderdiği bilgileri girip kurulumu tamamlayın.
  6. qqzeck

Hangi İnternet Altyapısını Kullanıyorsunuz? -ANKET-

Altyapı sorguladığım zaman altyapı olmadığını gösteriyor ama Millenicom kullanıyorum ve +90mbps alıyorum.
  7. qqzeck

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz? -ANKET-

Altyapı sorguladığım zaman altyapı olmadığını gösteriyor ama Millenicom kullanıyorum ve +90mbps alıyorum.
  8. qqzeck

İnternet hattı hizmetleri ve teknik destek konusunda yardımcı olabilirim

Cidden ya bende ara vermiştim baya bi süredir. Geçen kendimde imzayı görünce duygulandım :).
  9. qqzeck

İnternet paketini nasıl yükselticem?

Online işlemlerden yapabilirsin. Eğer yapamazsan müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
  10. qqzeck

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısına geçmeliyim?

@Rennes'in rehberi sana yardımcı olabilir. https://forum.donanimarsivi.com/konu/8-yillik-tuerk-telekom-tecruebem-ve-millenicom-baglanma-suerecim.245201/
  11. qqzeck

Hangi Taahhütsüz ISS Firması?

Millenicom'da 85TL'ye 35mbps paketi var. Ama 50mbps paketi de var fakat sitede gözükmüyormuş. Fiyatını bilmiyorum o yüzden.
  12. qqzeck

Vpn açmadan yasaklı sitelere girme

Opera indirebilirsin kendi VPN'i var. İstediğin zaman kapatıp açabilirsin.
  13. qqzeck

TurkNet iyi bir internet sağlayıcısı mıdır ?

Şuan da forumdaki arkadaşlar Millenicom'dan memnun. Bende geçicem istersen araştırabilirsin. @Rennes'in rehberinede bakabilirsin.
  14. qqzeck

İnternet Servis Sağlayıcı Arıyorum

Onu bilmiyorum. Millenicom'da 3 paket var diye biliyorum. 16mbps, 35mbps ve 100mbps'ye kadar olan. Altyapınız 35mbps üzeri destekliyorsa o hızı alabilmek için 100mbps olan paketi almanız gerekiyor.
  15. qqzeck

İnternet Servis Sağlayıcı Arıyorum

Forumda ki arkadaşlar Millenicom'dan memnun. Benimde mayısta taahhütüm bitiyor ve bende Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Altyapın 75mbps destekliyorsa 110TL'lik 100mbps'ye kadar paketleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Dediğin cezai işlem olayı içinde yanlış bilmiyorsam tüketici haklarına...
  16. qqzeck

Türknet Çok Düşük Dowload

Şimdi senin rehberin aklıma geldi . İnterneti bağladıktan sonra ortalıktan kayboluyorlar galiba :)
  17. qqzeck

Türknet Çok Düşük Dowload

Müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyin. Altyapıyla iligili bir sıkıntı varsa yavaşlama olabilir.
  18. qqzeck

Xiaomi Mi Wifi Pro Sorunu

Modeme biraz uzak bir noktada takmanız gerekiyor diye biliyorum. Aldığınız cihazı modemden farklı birazcık uzakta bir yere takıp deneyin.
  19. qqzeck

Xiaomi Mi Wifi Pro Sorunu

Cihazı modeme yakın bir yerde mi taktınız?
  20. qqzeck

TürkNet'e Geçmelimiyim?

Benimde Mayıs ayında taahhüt bitiyor. Ben Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum.
Top Bottom