Neler Yeni

İnternet Servis Sağlayıcı Arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga Enes Yılmaz
Yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. Düzgün bir şekilde minimum 75mbps fiyat/performans bir İnternet servis sağlayıcı önerir misiniz ? (önümde 800TL lik bir taahhüt engeli de var. Normalde kanun gereği 12 ay üstü taahhütlerde cezai işlem ödemememiz lazım diyebiliyorum ama o konuda da yardım edebilirseniz mutlu olurum.)(max. 81 mbps altyapım var.)

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Millenicom üzerinden altyapı sorgulayın.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Yeni bir internet servis sağlayıcısına geçmek istiyorum. Düzgün bir şekilde minimum 75mbps fiyat/performans bir İnternet servis sağlayıcı önerir misiniz ? (önümde 800TL lik bir taahhüt engeli de var. Normalde kanun gereği 12 ay üstü taahhütlerde cezai işlem ödemememiz lazım diyebiliyorum ama o konuda da yardım edebilirseniz mutlu olurum.)(max. 81 mbps altyapım var.)
Benimde 2.yıl taahhüt var şimdi ceza ödemeden bedavaya ayrılabilirmiyim lütfen söyleyin 16 mbit aşırı kötü nir internetim var ve aylık 90 TL lik intetnetin cayma bedeli aylık 400 TL den hesaplanıyor 1.5 yıl kaldı yardım edin 😢

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Forumda ki arkadaşlar Millenicom'dan memnun. Benimde mayısta taahhütüm bitiyor ve bende Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Altyapın 75mbps destekliyorsa 110TL'lik 100mbps'ye kadar paketleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Dediğin cezai işlem olayı içinde yanlış bilmiyorsam tüketici haklarına başvurman gerekiyor. Ama anında geri dönüş alabilir misin bilmiyorum. İnternet sağlayıcısı için bu rehbere de bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga Enes Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forumda ki arkadaşlar Millenicom'dan memnun. Benimde mayısta taahhütüm bitiyor ve bende Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Altyapın 75mbps destekliyorsa 110TL'lik 100mbps'ye kadar paketleri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Dediğin cezai işlem olayı içinde yanlış bilmiyorsam tüketici haklarına başvurman gerekiyor. Ama anında geri dönüş alabilir misin bilmiyorum. İnternet sağlayıcısı için bu rehbere de bakabilirsin.
peki altyapıyı yükseltmek için başvuru yapabilir miyiz ? 100 alacaksak 100 kullanalım

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
peki altyapıyı yükseltmek için başvuru yapabilir miyiz ? 100 alacaksak 100 kullanalım
Onu bilmiyorum. Millenicom'da 3 paket var diye biliyorum. 16mbps, 35mbps ve 100mbps'ye kadar olan. Altyapınız 35mbps üzeri destekliyorsa o hızı alabilmek için 100mbps olan paketi almanız gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,336
Üyeler
141,703
Son üye
BlrtsTrbwz
Top Bottom