Arama sonuçları: *

• Users: qqzeck
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. qqzeck

Bilerek Mezuna Kalmak Doğru Olur mu?

Rica ederim. Hakkında en iyisi olmasını dilerim :).
  2. qqzeck

Ha tabii ki daha 11. sınıftasın. Önünde zaman var. Her geçen gün insanların fikri ve kafa yapısı değişiyor. İlk senede başarıp bi üniversiteye girmek daha iyi ama eğer mezuna kalıcam diyorsan dediğim şeyi düşünebilirsin. 1614441269 Evet TYT puanın 200'ü geçerse girdiğin seneyle beraber 2 sene...
  3. qqzeck

Eğer mezuna kalacaksan şöyle kal. 12. sınıfı bitirdiğinde sadece TYT'ye gir ve TYT'ye güzel çalışırsın sadece o sınava gireceğin için. Mezuna kaldığın senede AYT'ye girersin bi önce ki girdiğin TYT puanını kullanırsın. Yani demek istediğim yükünü azaltma şansın var.
  4. qqzeck

Udemy ücretsiz bitirme sertifikalı kurslar.

Kullanmadım henüz bugün gördüm ve hesaba ekledim. Kurs içeriğini tam olarak bilmiyorum ama %100 bilgi öğrenmezsen bile fikir sahibi olabilirsin ve kendin üstüne katarak öğrenebileceğini düşünüyorum.
  5. qqzeck

Udemy ücretsiz bitirme sertifikalı kurslar.

Herkese selam. Bugün Udemy'de gördüğüm bitirme sertifikalı kısa süreli indirimli kursları sizinle paylaşmak istedim. İsterseniz alıp bakabilirsiniz. Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar için güzel olur diye düşündüm. Böyle kurslar buldukça bu konu üzerinden tekrar paylaşacağım. Herekse iyi...
  6. qqzeck

Sayısal mı eşit ağırlık mı ?

İlerde yapmak istediğin meslek neyse ona göre karar vermen lazım. Veya hangi bölümde kendi daha yeterli görüyorsan, hangi bölümde kendini daha başarılı görüyorsan onu seçmen gerekir.
Top Bottom