Neler Yeni

Bilerek Mezuna Kalmak Doğru Olur mu?

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
istesende istemesende buyuyorsun mezuna kalmak daha kotu hayatindan 1 sene gidecek. sinava calisilip kazanirsan kendi sehrinde kafan rahat 4 sene git gel yaparsin. iyi bolum kazanirsin kafan dahada rahat olur

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Ha tabii ki daha 11. sınıftasın. Önünde zaman var. Her geçen gün insanların fikri ve kafa yapısı değişiyor. İlk senede başarıp bi üniversiteye girmek daha iyi ama eğer mezuna kalıcam diyorsan dediğim şeyi düşünebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet TYT puanın 200'ü geçerse girdiğin seneyle beraber 2 sene kullanma hakkın var.
Teşekkürler, düşüneceğim bunu.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
İlk senende belirli liselerden birini kazanırsan Cumhurbaşkanlığı tarafından aylık 2000TL geri ödemesiz burs alabilirsin. Dene bence, zararı olmaz. Kendini hazır hissetmiyorsan sonraki sene için eksikliklerini görürsün sonraki sene için

Techno08

80+ Gold
Bu sene ikinci mezuna kalışım. Soruların varsa sorabilirsin.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Burada bahsettiğim şey yapamama inancı değil, ben eğer istersem ilk senede gireceğimden eminim fakat üstte yazdığım gibi büyümekten çok korkuyorum. Üniversiteye başlayacağım zamanı ertelemek istedim sadece.
yani dostum yaşadığın durumu üniversiteye geçerken yaşamadığım için yorum yapamayacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,755
Üyeler
141,625
Son üye
efehanh
Top Bottom