Arama sonuçları: *

• Users: quarexe
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Q

Driver sonrası ekran çözünürlüğünün düşmesi.

Zaten o programdan yaptım şuan kullandığım driver en günceli bir kaç saat önce indirdim ondan önce çözünürlük iyiydi şuan kaydı bildiğiniz.
  2. Q

Windowsdan çözünürlüğü yükseltince ara sıra ekran bozuluyor.Ekran kartım intel modeli ise Intel® HD 505 Grafik
  3. Q

Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oyununda sürekli "Grafik aygıtı başlatılamadı" hatası alıyordum ve videolarda insanlar genellikle ekran kartı driverınızın güncel olmadığından olan bir olay olduğunu söyledi bunun üzerine bende ekran kartımın driverını güncelledim ama değiştirdikten...
  4. Q

Windows 8.1 Wifi işareti gözükmüyor

Lenovo'nun sitesinden "Kablosuz LAN Sürücü" indirdim başka bir şey indirmem gerekiyor mu ? Gerekiyorsa link atabilir misiniz acaba laptop modelim Lenovo IdeaPad 310-15IAP
  5. Q

Windows 8.1 Wifi işareti gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar bundan bir kaç önce açtığım konuda insanlar windows 8.1'e geçmemi istedi bende geçtim ama geçtiğimden beri wifi işareti yok ayarlarda ise sadece "VPN ve "Ethernet" seçenekleri var. Denetim Masası - Ağ ve İnternet - Ağ bağlantıları kısmında ise sadece "Bluetooth Ağ Bağlantısı"...
  6. Q

Windows 10'dan hangi Windows sürümüne geçmeliyim

Tamamdır yarın indiricem yeniden teşekkürler iyi akşamlar.
  7. Q

Bu arada K ve N sürümleri arasında ne gibi bir fark var bir bilginiz var mı ?
  8. Q

Hadi bakalım :D 1630356936 Yarın bakıcam teşekkür ederim.
  9. Q

Teşekkür ederim inşallah şuan olduğu gibi windows 3.1GB ram kullanmaz :)
  10. Q

Belirttiğiniz sürümlerde bir problem var mıdır ?
  11. Q

Cevabın için teşekkür ederim bu 8.1 pro için bir ücret gerekli midir ? Birde bu sürümleri windowsun kendi sitesinden indircem değil mi ?
  12. Q

Merhaba arkadaşlar Google da gezerken veya oyun oynarken bilgisayarım çok fazla takılıyor o yüzden Windows 10'dan başka bir Windows sürümüne geçmek istiyorum bu yüzden sizden öneri istiyorum Sistemim; İntel Pentium N4200 4GB Ram Lenovo 80XR anakart 500GB Harddisk Sistemim böyle sizce hangi...
Top Bottom