Neler Yeni

Windows 10'dan hangi Windows sürümüne geçmeliyim

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Merhaba arkadaşlar Google da gezerken veya oyun oynarken bilgisayarım çok fazla takılıyor o yüzden Windows 10'dan başka bir Windows sürümüne geçmek istiyorum bu yüzden sizden öneri istiyorum
Sistemim;
İntel Pentium N4200
4GB Ram
Lenovo 80XR anakart
500GB Harddisk
Sistemim böyle sizce hangi sürüme geçmem daha mantıklı olur ve gözle görülür bir performans artışı olur mu ?

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
kimseler duymasın
Merhaba arkadaşlar Google da gezerken veya oyun oynarken bilgisayarım çok fazla takılıyor o yüzden Windows 10'dan başka bir Windows sürümüne geçmek istiyorum bu yüzden sizden öneri istiyorum
Sistemim;
İntel Pentium N4200
4GB Ram
Lenovo 80XR anakart
500GB Harddisk
Sistemim böyle sizce hangi sürüme geçmem daha mantıklı olur ve gözle görülür bir performans artışı olur mu ?
8.1 pro kurabilirisin sorunsuz ve hızlı şekilde çalışacaktır takılma vs de yaşamazsın ram kullanımıda az 8.1 in

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8.1 pro kurabilirisin sorunsuz ve hızlı şekilde çalışacaktır takılma vs de yaşamazsın ram kullanımıda az 8.1 in
Cevabın için teşekkür ederim bu 8.1 pro için bir ücret gerekli midir ? Birde bu sürümleri windowsun kendi sitesinden indircem değil mi ?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Windows 8.1 kullanabilirsin. Pro versiyonu yok diye biliyorum. Düz 8.1, K ve N sürümleri var diye biliyorum.

Edit: Varmış galiba. Kurulum yaparken seç,liyormuş.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Windows 8.1 kullanabilirsin. Pro versiyonu yok diye biliyorum. Düz 8.1, K ve N sürümleri var diye biliyorum.

Edit: Varmış galiba. Kurulum yaparken seç,liyormuş.
Bu arada K ve N sürümleri arasında ne gibi bir fark var bir bilginiz var mı ?

Top Bottom