Neler Yeni

Performans için Windows 10 dan Windows 8.1 e geçmek mantıklı mı?

Ryatres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuna Büyükpınar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,Sistem
Evet biliyorum Windows 8.1 in desteği kesildi. Zamanında bu laptop windows 10 un yanılmıyorsam 1607 sürümü ile gelmişti ve çok hızlı çalışıyordu. Fakat şu an windows 22h2 sürümünde baya yavaş çalışıyor. O yüzden windows 8.1 e geçmek istiyorum mantıklı mı? Hem windows 8 nedense bana daha hoş geliyor. Metro arayüzü vs. çok şık görünüyor.

Sistemim :

CPU: Intel Core I3 6006u
GPU: HD Graphics 520
RAM: 4GB

The Semih

80+ Silver
Evet biliyorum Windows 8.1 in desteği kesildi. Zamanında bu laptop windows 10 un yanılmıyorsam 1607 sürümü ile gelmişti ve çok hızlı çalışıyordu. Fakat şu an windows 22h2 sürümünde baya yavaş çalışıyor. O yüzden windows 8.1 e geçmek istiyorum mantıklı mı? Hem windows 8 nedense bana daha hoş geliyor.

Sistemim :

CPU: Intel Core I3 6006u
GPU: HD Graphics 520
RAM: 4GB
Bende windows 8.1 i çok seviyorum, desteğini çok hızlı bitirdiler 2-3 sene yaşadı windows 8. Windows 10 şuan en stabil işletim sistemi çoğu program desteklemiyor diye biliyorum, Temiz format at windows 10 a Orijnal key ile kullan arada çok fark oluyor.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Olur, W7 daha eski olmasına rağmen desteği daha geç kesildi, driver uyumluluğu daha iyi.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Ram yükseltmesi yapın.

Ryatres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tuna Büyükpınar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,Sistem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende windows 8.1 i çok seviyorum, desteğini çok hızlı bitirdiler 2-3 sene yaşadı windows 8. Windows 10 şuan en stabil işletim sistemi çoğu program desteklemiyor diye biliyorum, Temiz format at windows 10 a Orijnal key ile kullan arada çok fark oluyor.
Sanal makineye win8.1 kurdum ve çoğu programı rahat bir şekilde yükledim. Hatta orjinal 8 e kurdum onda bile birçok program çalıştı. Sonuçta hala Steam vs. falan programları destekliyor. 6-7 önce win10 u sıfırdan kurmuştum 1-2 hafta rahat gitti ama sonra baya kasmaya başladı. O yüzden artık win 10 a pek güvenemiyorum.

Top Bottom