Neler Yeni

Driver sonrası ekran çözünürlüğünün düşmesi.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
Merhaba arkadaşlar bugün league of legends oyununda sürekli "Grafik aygıtı başlatılamadı" hatası alıyordum ve videolarda insanlar genellikle ekran kartı driverınızın güncel olmadığından olan bir olay olduğunu söyledi bunun üzerine bende ekran kartımın driverını güncelledim ama değiştirdikten sonra ekran çözünürlüğü azaldı.Bunun bir çözümü var mıdır veya kurduğum driverı eski haline alamıyor muyum ?

BeKo'O

80+ Silver
Driver kurduktan sonra çözünürlük neden düşüsünki? Windows ayarlarından çözünürlüğe baktınız mı? Ekran kartı modeliniz nedir?

java

80+ Bronze
Ayarlardan değiştirebilirsiniz bu arada Hangi sürücüyü kullandınız AMD/NVİDİA birde modeli söyleyin.

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driver kurduktan sonra çözünürlük neden düşüsünki? Windows ayarlarından çözünürlüğe baktınız mı? Ekran kartı modeliniz nedir?
Windowsdan çözünürlüğü yükseltince ara sıra ekran bozuluyor.Ekran kartım intel modeli ise Intel® HD 505 Grafik

BeKo'O

80+ Silver

Hocam otomatik driver programını bir dener misiniz belki daha güncel yazılım bulur

quarexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batın Sarıgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam otomatik driver programını bir dener misiniz belki daha güncel yazılım bulur
Zaten o programdan yaptım şuan kullandığım driver en günceli bir kaç saat önce indirdim ondan önce çözünürlük iyiydi şuan kaydı bildiğiniz.

Top Bottom