Arama sonuçları: *

1. songokutr

KARGOM HATALI GELDİ, NASIL YOL İZLEMELİYİM.

Resimlere baktım sanki kasıtlı yapılmış gibi o yırtıklar. O derece kargo kutusunda yırtıklar var.
  2. songokutr

KARGOM HATALI GELDİ, NASIL YOL İZLEMELİYİM.

Kurye yalan söylemiş galiba yada iş bilmiyor. Sen tutanak tutturmaya calısıyorsun şubedendir diyor. Şüpheli bir durum veya yalan var sanki işin içinde.
  3. songokutr

Teknobiyotik Sahtekarlık Samsung SSD 990 PRO 2 TB ürün Garanti Dışı Sahte

Konudaki yüzde 50 yazılan herşeyi okudum diyebilirim. Bu m2ssd'nin sahte çıkma olasılıgından çok şüphelendim. Teknobiyotige olmayan güvenim sarsıldı :D
  4. songokutr

Teknobiyotik sitesi sağlam mı?

Düşman başına antibiyotik sitesi çok yerde gördüm insanları magdur etmişler. Benide magdur ettiler. Milyonluk şirket sözde ama hakkınız olan 1 TL yi almak için 1 sene bekletirler. Patronları büyük ihtimal çok aç gözlü. Magdur edildigim bir konu var 1.5 sene oluyor sanırım 6-7 ay sonra paramı...
  5. songokutr

Çözüldü✓ amazon.tr den sipariş verdim ama tosla kartımdan para kesilmedi

Ama harbi sıkıntılı parayı bir kaç saat sonra çekmiş. Hiç çekmeyede bilirdi :)
  6. songokutr

Yardım Teknoyakala Hepsiburada Satıcısı nasıldır?

Satıcısı Amazon.tr ise Amazondan kesin alın. Babana her şeyi anlat bence ikna etmek için.
  7. songokutr

Kargom Bugün Gelir Mi?

Yoo yalan. :ROFLMAO: UPS kargo saat 20:13'de kargomu getirmişti. Frimadan frimaya göre degişir.
  8. songokutr

Koçtaşın yanlışlıkla 2tlye oyuncu koltuğu vermesi

Olan belki yine garibana olacak ondan hırsızlık gibi bir şey dedim. Yoksa frimalara pek acımam çünkü amazon friması gibi güven veren frimalar çok az. Amazon'un başına gelse üzülürdüm onların yaptıgı hizmeti yapan yok. Diger frimaları tanımıyorum yorum yapmak istemem. Ama tüm koltukların parası...
  9. songokutr

Ayıp ve hırsızlık gibi bir şey. O sayıyı yanlış giren adamın maaşından kesebilirler parayı
  10. songokutr

THH'ye verince malı alabiliyormuşsun galiba :D
  11. songokutr

İptal ederler ama belki küçük bir ihtimal farketmezler ve size koltugu gönderirler. Çok ama çok küçük bir ihtimal olması bayagı zor imkansıza yakın ama olabilirde :)
  12. songokutr

İtopya, İzmir Şubesi Açar Mı?

#itopyakapatılsın
  13. songokutr

Stok Sorunları Ne Zaman Biter?

Biz bilmiyorum
  14. songokutr

İnternetten Bilgisayar Alamamak

Vatanbilgisayar şikayet var sitesinde yazılan şikayetleri okut babana.
  15. songokutr

Yardım İtopya Bilgisayardan aldığım ürün ilk hafta sorun verdi ve bir çözüme ulaşılamadı.

Sorununuzu okudum ve oyun oynarken bir anda görüntü gidiyorsa ama arkad müzik ve oyun sesi geliyorsa sorunun normal de monitör kaynaklı olması lazım? Monitörünüzn markası nedir?
  16. songokutr

Fiyatlara Baktıkça Ağlıyorum 😥🚬

Aglıyorsanız koyun olmayın. Almayın ozaman illaki fiyatlar düşer. Tek verecegim öneri bu.
  17. songokutr

İtopya Rezalet Firma

500 TL ya da 7500 TL gibi bir fiyata monitörü satmaya bakın. :)
  18. songokutr

İtopya Ölü Pikselli Monitörü Değiştirmedi?

Kanunlara göre 1 ölü pixel ayıplı mal sayılıyor. Markalar kendi kafasına göre iade şartları oluşturup insanları oyalıyorlar. Türkiyenin kendi koydugu kanunlar var markaların kendi koydugu kanunlar var. Çatışma oluyor. Bu sebeble THH başvuruyorsun. THH iade yapmasını söylüyor kanunen. Olan sana...
  19. songokutr

Uzmanlar Bilgisayar ve Teknobiyotik güvenli mi?

Teknobiyotik önermem. Alışveriş yaptım en basit şeyden iade olaylarında sorun yaşadım.
Top Bottom