Neler Yeni

Koçtaşın yanlışlıkla 2tlye oyuncu koltuğu vermesi

MENGELE88

80+ Bronze
Nasıl olmaz?
Biraz empati kursan keşke..
Neyine empati kurayım onlar kaç kat kâr ediyor haberin varmı?
Çocuk köle işçilere yaptırıyorlar 3dolara malzeme zaten toptan 25dolar diyelim satıyorlar 150 dolara.
Genel olarak konuşuyorum ama en büyük kurumsal markalar bunu yaptı ve yapmaya devam ediyor.
Yanlış fiyatı koyan elemanlar işten atılıcağı kesin zaten bari bizim kârımız olsun hep monopoly'ler kazanmasın.

Ticaret savaş alanıdır beyfendilik yeri değil

Son düzenleme:

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım
ürünü 10 dakika sonra kaldırdılar. onların hatası sonuçta tabii iptal edebilirler bende onu bildiğim icin acaba bi hakkım varmı bu market olayları gibi. gördüğüm fiyat ne ise onu alırım mantığı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dimi kanka bende öyle biliyorum. iptal edilemez diye biliyorum vermek zorundalar.
şansa bak keşke denk gelseydim tam ihtiyacım olduğu zamanlar

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Buna da mı duyar kasıyosunuz ya :D

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
Bugün oyun oynarken karşı takımdan biri koçtaşın sitesine girin oyuncu koltugu 1500 tlden 1.5tlye düşmüş dedi. yani kısacası hata yapmışlar fiyatı yanlış yazmışlar. oyundaki herkes satın aldı bende dahil. 9tl kargo 1.5tl koltuk 10.5tlye aldım banka hesabımdan çekildi ve mesaj geldi mail geldi siparişiniz alındı diye. şimdi onlar farkettikten sonra hata yaptık diyip siparişi iptal ederlerse haklarımıdır? çünkü marketlerde hangi fiyat yazarsa o fiyattan almak zorundasın. internet üzerinde de aynı şey geçerli mi tüketici hakkı varmı yani?
Reis hayırlı olsun ben olsam bende alırdım boş duyar kasıyorlar eğer iptal ederlerse thh ile hakkını savunmaya çalış bu fırsat bir daha ele geçmez zaten zor bir iş değil sadecee kanıt olsun elinde ama bence ilk başta bir mail atıp düzgün bir şekilde söyle hayırlı olsun yeniden

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Burda 2 TL'ye 200 tane masaj koltuğu aldılar kimse ne duyar kastı ne empati dedi. O zaman neden hiç sesinizi çıkarmadınız? Tek kişi alınca mı sesiniz çıkıyor sadece? Konu 3 gün gündem olmuştu sanırsam. Görmeme şansınız da yoktu yani.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
haro
Olan belki yine garibana olacak ondan hırsızlık gibi bir şey dedim. Yoksa frimalara pek acımam çünkü amazon friması gibi güven veren frimalar çok az. Amazon'un başına gelse üzülürdüm onların yaptıgı hizmeti yapan yok. Diger frimaları tanımıyorum yorum yapmak istemem. Ama tüm koltukların parası yanlış giren adamdan faiziyle falan alınırsa adam bankalık davalık olursa, koltuk alanların vicdanı rahat olacak mı bilmiyorum? Çünkü o fiyatı giren kişi işçi yani garibanın birisi..

Son düzenleme:

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
iptal edebilirler
eskiden donanımhaber sıcak fırsatlarına fiyatı hatalı girilmiş yatak düşmüştü
ölücüler dururmu
hemen atladılar, öyle 1-2 tane değil resmen sömürdü adamlar
daha sonra iptal edildi siparişler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Gerekiyor mu?
%90 gönderecekler. 3700 TL'ye RTX 2060 laptop satmıştı Newegg, bir yanlışlık olmuştu ve siparişlerin %90'ı kabul edildi. Yeşilli Site'de konusu da var ama uğraştırmayın beni kim bulacak şimdi onu :D

Top Bottom