Neler Yeni

Koçtaşın yanlışlıkla 2tlye oyuncu koltuğu vermesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Rıdvan Altuntaş
İptal ederlerse Kart dan çekilen hesap adı ile siteden alışveriş yaptığın sipariş ekranını evrak olarak topla yollamazlarsa aldığın siteye mail at 1 haftaya evine yollarlar.
bu ikisini diyorsun değil mi? koçtaş sitesinden sipariş ettim iptal edilirse tekrar koçtaşa mı mail atayım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa bence de almışsa kargolamak zorundalar. Tüketici hakları ne diyor bilmiyorum
kanka ben de öyle biliyorum da gene de sorayım bilen biri vardır diye

Ekler

• Screenshot_20210517-063913_Cep.jpg
    Screenshot_20210517-063913_Cep.jpg
    237.3 KB · Hit: 133
  • Screenshot_20210517-064146_Chrome.jpg
    Screenshot_20210517-064146_Chrome.jpg
    139.5 KB · Hit: 132

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bu ikisini diyorsun değil mi? koçtaş sitesinden sipariş ettim iptal edilirse tekrar koçtaşa mı mail atayım ?

kanka ben de öyle biliyorum da gene de sorayım bilen biri vardır diye
Gönderirler göderilmez se ararsın sorarsın ben alısveriş yaptım nedne iptal olmadı diye kem küm ederlerse tüketici heyetimi ilgilenir sizle dersin olur biter.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,852
İsim
Mert Can Ergün
bi ara hepsi burada da yaşandı bu tür olaylar yanlişlikla ekran kartın fiyatını düşük yazmişlardi sonra iptal ettiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Rıdvan Altuntaş
Gönderirler göderilmez se ararsın sorarsın ben alısveriş yaptım nedne iptal olmadı diye kem küm ederlerse tüketici heyetimi ilgilenir sizle dersin olur biter.
yemin ediyorum pc toplama hayalim vardı. 19 yaşındayım. çok şükür 6 aydır çalışıyorum ve pc mi monitorumu ve oyuncu masamı aldım tek eksiğim koltuktu onlarda çok uçuktu 1000tlden baslıyodu. tek eksiğim oydu allah mı yolladı bilmiyorum ama insallah elime ulasır 😄 tabi bi tık günah oluyor ama milleti şimdiye kadar düdüklemelerine saysınlar :D

bi ara hepsi burada da yaşandı bu tür olaylar yanlişlikla ekran kartın fiyatını düşük yazmişlardi sonra iptal ettiler
var öyle muhabbetler indirim çeki fln da veriyolarmıs bazıları bazıları yolluyomus. baska bi sitede aynı olay olmus 65k TL zarar etmis site ama yollamıslar ürünleri

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,852
İsim
Mert Can Ergün
yemin ediyorum pc toplama hayalim vardı. 19 yaşındayım. çok şükür 6 aydır çalışıyorum ve pc mi monitorumu ve oyuncu masamı aldım tek eksiğim koltuktu onlarda çok uçuktu 1000tlden baslıyodu. tek eksiğim oydu allah mı yolladı bilmiyorum ama insallah elime ulasır 😄 tabi bi tık günah oluyor ama milleti şimdiye kadar düdüklemelerine saysınlar :D

var öyle muhabbetler indirim çeki fln da veriyolarmıs bazıları bazıları yolluyomus. baska bi sitede aynı olay olmus 65k TL zarar etmis site ama yollamıslar ürünleri
olabilir

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Nasıl ki tüketiciyi koruyan haklar varsa , satıcıyı da koruyan haklar vardır. İptal edilmesi muhtemel.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İptal edilir diye tahmin ediyorum.
Eğer gelirse beni etiketle resim at pls. Ne gülerim varya gelirse . Tabi o şirkette nolacağını bilmiyorum ama alasım geldi benimde.

ZeRRoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Muhammed torun
Keşke bizde alsaydık Batı şansımızı denerdik 😂

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İptal olur, benimde başıma gelmişti böyle bir olay. Normalde 300 TL olan klavyeyi 25 100 yapmışlar almamıştım zaten direk satıcıya sor kısmından uyardım ve fiyatı düzeltiler.

İptal ederler ama belki küçük bir ihtimal farketmezler ve size koltugu gönderirler. Çok ama çok küçük bir ihtimal olması bayagı zor imkansıza yakın ama olabilirde :)
Bayram hediyesi niyetine 🤣

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
haro
İptal olur, benimde başıma gelmişti böyle bir olay. Normalde 300 TL olan klavyeyi 25 100 yapmışlar almamıştım zaten direk satıcıya sor kısmından uyardım ve fiyatı düzeltiler.

Bayram hediyesi niyetine 🤣

THH'ye verince malı alabiliyormuşsun galiba :D

Top Bottom