Neler Yeni

Teknobiyotik sitesi sağlam mı?

uydu3

80+ Silver
kusura bakamda bok şans şansla ne alakası var durumun adamlar bozuk ürüne sorunsuz diyor sence şans mı bu boş yapma bir ya valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

zihinsel engelin mi var ben yaşadım çoğu kişide yaşıyor bu firmanın forudma açılıyor konuları dengesi dengesiz konuşuyonuz sence normal mı bozuk olan işlemciye çalışır demeleri üstüne birde yanıltmak için çalışıyormuş gibi başka işlemci fotosu geliyor yaşadağımız şeyi az daha yalan diyeceksiniz
Ben senin dediğin diğer şeylere laf etmedim. Şikayet vara bakılmaması gerektiğini söyledim. Birisiyle nasıl tartışılacağını öğren. Reportluyorum cezanı alırsın umarım.

Can...

80+ Platinum
Ben senin dediğin diğer şeylere laf etmedim. Şikayet vara bakılmaması gerektiğini söyledim. Birisiyle nasıl tartışılacağını öğren. Reportluyorum cezanı alırsın umarım.
umrum dışı ondan sıkıntı değil

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
haro
Düşman başına antibiyotik sitesi çok yerde gördüm insanları magdur etmişler. Benide magdur ettiler. Milyonluk şirket sözde ama hakkınız olan 1 TL yi almak için 1 sene bekletirler. Patronları büyük ihtimal çok aç gözlü. Magdur edildigim bir konu var 1.5 sene oluyor sanırım 6-7 ay sonra paramı geri alabildim oda THH aracılıgıyla :). Bir tek ben degil başka sorun yaşayanlarlada konuştum onlarda aynı şekil olaylar yaşamışlar. 1 TL hakkınız olan parayı verememek için size ellerinden geleni yapıyorlar. Benim tecrübelerimden şunu anladım bu sitenin patronlarından yani yukarıdan emir geliyor sonra bahsettigim gibi davranıyor müşteri hizmetleri. Çünkü THH'e şikayet edecegim sizi dedikten sonra, ''iyi olur öyle yapın'' demişlerdi telefonda. Ama ses tonundan anladıgım kadarıyla, adam ''Oh! bizim üstümüzden iş çıktı! THH'de ne olursa olsun bizim maaşımıza ve işimize bir zarar gelmez gibi bir ses tonu algılamıştım. Yani müşteri hizmetindeki adam direk bana para iadesi yapsaydı büyük ihtimal kovulacaktı diye düşündüm...

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,295
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Üründe sıkıntı çıkarsa diye daha önce kendi yaşadığım müşteri hizmetleri konuşmasını yazıyorum:
Ben: Üründe ilk 6 ayda sıkıntı çıkarsa iade hakkım var, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası böyle söylüyor:
MH: Biz böyle bir şey yapmıyoruz 💩
Adamlar anayasaya uymadığını ve kafalarına göre iş yaptığını kendileri söylüyor daha fazla kanıta ihtiyaç var mı?
THH ile uğraşmak istemiyorsanız KESİNLİKLE önermiyorum. Üründe sıkıntı çıkmayıpta siteyi övmeyin, sıkıntı çıktıktan sonraki şeyler iyiyse övün. 5K vereceksin sorun çıkarsa yaşayacağın çile yerine 200tl fazla ver düzgün bir yerden al derim.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,158
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Emir
heralde 80 tane ürün almışımdır. Bir sıkıntı yaşamadım.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
ben sıkıntı yaşamadım kasa ve termal macun almıştım. sadece kasayı kargo şirketi kargoya çıkarmamıştı o kargo şirketiyle alakalı sıkıntı gidip kasayı almıştım. Genellikle piyasanın altında fiyat verdikleri için ordan almak daha mantıklı oluyor

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
Üründe sıkıntı çıkarsa diye daha önce kendi yaşadığım müşteri hizmetleri konuşmasını yazıyorum:
Ben: Üründe ilk 6 ayda sıkıntı çıkarsa iade hakkım var, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası böyle söylüyor:
MH: Biz böyle bir şey yapmıyoruz 💩
Adamlar anayasaya uymadığını ve kafalarına göre iş yaptığını kendileri söylüyor daha fazla kanıta ihtiyaç var mı?
THH ile uğraşmak istemiyorsanız KESİNLİKLE önermiyorum. Üründe sıkıntı çıkmayıpta siteyi övmeyin, sıkıntı çıktıktan sonraki şeyler iyiyse övün. 5K vereceksin sorun çıkarsa yaşayacağın çile yerine 200tl fazla ver düzgün bir yerden al derim.
Düşman başına antibiyotik sitesi çok yerde gördüm insanları magdur etmişler. Benide magdur ettiler. Milyonluk şirket sözde ama hakkınız olan 1 TL yi almak için 1 sene bekletirler. Patronları büyük ihtimal çok aç gözlü. Magdur edildigim bir konu var 1.5 sene oluyor sanırım 6-7 ay sonra paramı geri alabildim oda THH aracılıgıyla :). Bir tek ben degil başka sorun yaşayanlarlada konuştum onlarda aynı şekil olaylar yaşamışlar. 1 TL hakkınız olan parayı verememek için size ellerinden geleni yapıyorlar. Benim tecrübelerimden şunu anladım bu sitenin patronlarından yani yukarıdan emir geliyor sonra bahsettigim gibi davranıyor müşteri hizmetleri. Çünkü THH'e şikayet edecegim sizi dedikten sonra, ''iyi olur öyle yapın'' demişlerdi telefonda. Ama ses tonundan anladıgım kadarıyla, adam ''Oh! bizim üstümüzden iş çıktı! THH'de ne olursa olsun bizim maaşımıza ve işimize bir zarar gelmez gibi bir ses tonu algılamıştım. Yani müşteri hizmetindeki adam direk bana para iadesi yapsaydı büyük ihtimal kovulacaktı diye düşündüm...
Yorumlar korkuttu valla gözümü, sipariş nasıl iptal edeceğim bilmiyorum ama iptal etmek istiyorum…

Düzeltme: sipariş iptal talebini verdim daha dün sipariş verdiğim için iptal gerçekleşir diye düşünüyorum. Haberdar ederim

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
alma sakın dolandırıcılar satana kadar bir şey yok iyi garantilik işin olunca yalan dolan başlıyor

hiç birşeyleri iyi değil işlemci aldım bozuldu 3 hafta sonra gönderidm sorun yok dedıler geri gönderdim yine sorun yok dediler işlemci kaldı bende thh ye başvurdum bunlaradn mal alacağınıza gidin ikinci el alın daha iyi istanbuldaki ürünleri sıfır diye satan arkadaş bunlardan daha güvenilir

bende sana açık ve net söyleyeyim başına dert cebindeki paranı pert etmek istiyorsan al
@Wînd hocam sen aldırma buna.Her mağazanın sorunlu zamanı vardır.Daha öncelerde de gaming gen trde çok sıkıntı yaşanıyordu ama çözüldü.Ya da forumda itopyadan ürün almayın diyenler de var yani.Bunlar her zaman olur kafanı takma sen.
Zaten arkadaşın sorunu müşteri hizmetleri ile ilgili.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Boran Tekgarip
alma sakın dolandırıcılar satana kadar bir şey yok iyi garantilik işin olunca yalan dolan başlıyor

hiç birşeyleri iyi değil işlemci aldım bozuldu 3 hafta sonra gönderidm sorun yok dedıler geri gönderdim yine sorun yok dediler işlemci kaldı bende thh ye başvurdum bunlaradn mal alacağınıza gidin ikinci el alın daha iyi istanbuldaki ürünleri sıfır diye satan arkadaş bunlardan daha güvenilir

bende sana açık ve net söyleyeyim başına dert cebindeki paranı pert etmek istiyorsan al
kanka sen düzgün takamamışsın o ayrı bir şey boşuna suç atmana gerek yok

Maethril_

80+ Bronze
kanka sen düzgün takamamışsın o ayrı bir şey boşuna suç atmana gerek yok
Nasi çıkardın adamın düzgün takmadığını? Şu firmaları kendi firmanız gibi övüp durmayın siz böyle yaptıkça onlarda bozuk ürün satmaya, sonra bozulan ürünün arkasında durmamaya devam ederler. Adamın sorunu açıkça belli yanlış taksa 3 hafta sonra mı bozulacak:D

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Metin Kardaş
@Wînd hocam sen aldırma buna.Her mağazanın sorunlu zamanı vardır.Daha öncelerde de gaming gen trde çok sıkıntı yaşanıyordu ama çözüldü.Ya da forumda itopyadan ürün almayın diyenler de var yani.Bunlar her zaman olur kafanı takma sen.
Zaten arkadaşın sorunu müşteri hizmetleri ile ilgili.
Bilemedim, gecenin köründe sipariş iptali istedim…

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,300
Üyeler
141,561
Son üye
Furcy637
Top Bottom