Arama sonuçları: *

1. songokutr

İsmail Kartal 🦅 devam etmeli

Bak yabancı var hakem geldi adaletli yönetildi ne oldi xD Lig adaletli yönetilse GS zaten çoktan şampiyondu:DD Ali koçta nasib kısmet yok. İyi hoca getirir kötü kadro kurar geçen seneki kadro. Hatta 2023 yılında 1 derbi kazanamadıgı halde FB, 8 puan fark attı GS. Normalde 1 derbi kazanamayan...
  2. songokutr

İsmail Kartal 🦅 devam etmeli

Konuyu açan arkadaş bak iki çift lafım var. Fenerbahçenin başında bu hoca varken 32 maçta 85 puan toplaması imkansızdı. Ama 10 senedir şampiyon olmayan ve baskılarla, hakem kollamalarıyla, son dk penaltılarla işte anca bu puanı topladı. Yani şike demiyorum ama resmen şikeden beter bir ortam var...
  3. songokutr

Fenerbahçe kaybetti :(

Penaltı bahçe dedik penaltılarla kaybetti ya la takım. ismail kartalın başarısı hepsi. tadic zaten Türk düşmanı bence bilerek bir kaç gol pozisyonunda atmadı. penaltıyıda bilerek kaçırdı. bonucciyi soktu penaltı için adamgitti penaltı kaçırdı. böyle hoca olmaz olsun :D fenerli degilim ama...
  4. songokutr

FENERBAHÇE ELENDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?

şu takım bu ligde bu panı aldıysa bu ligin araştırılması lazım. son dakika penaltılarla en az 10 maç hakkı olmadan puanlar aldı. izlerken delirdim feneri tuttum yunanlıları tutacak degilim. ama maçı izledigime pişman oldum. fredi falan çıkardı. bonucciyi soktu son dakika böyle hoca olmaz olsun...
  5. songokutr

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

Ali koçun kalması sakıncalı çünkü var odasına girip var kayıtlarını alan birisi. Hakem olsan kendini baskı altında hissedersin. Bu adam bildigin hakemleri baskı altına alıyor fb'nin hakkı olmayan maçları kazandırtmak için. hakem olsan şöyle düşünürsün ali koç bizim bu var konuşmalarını...
  6. songokutr

Fenerbahçe taraftarında bu kafa yapısı, biatçı kültür, padişahım çok yaşa kültürü oldugu sürece 10 seneyi geçtim 30 sene şampiyon olamasalar yinede gram acımam üzülmem. hakediyorlar derim. Sorsan Fenerbahçe cumhuriyeti ama gerçekte padişahım çok yaşa toplulugu. Bir adama bu kadar biat edip...
  7. songokutr

Fenerbahçe 10 senedir şampiyon olmadıgı için yapıyor tüm bunları. Ali koç ne varsa denedi. 1-Hakemleri tehtid edin önünü kesin 2-hakemler dayak yerse şaşırmam 3-Gs için futbolun degil ülkenin sorunu dedi 4-Var odalarına girip çıktı kayıtları ç(ALDI). 5-Fenerbahçe son dk penaltılarla lige...
  8. songokutr

Fenerbahçehatipler kapatılsın
  9. songokutr

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

Algı yapmaya çalışma ne demek istedigimi herkes çok iyi anlıyor. Kendinizle çelişmeyin! Diyorsun ki maç ertelenmeliydi ortam çok gergin. Sonra hiç bir şey olmamış gibi yüzsüz gibi saha ortasına çık tepin. yapmacık sevinç yap. Ben burada kötü niyet, artniyet ararım. Fb yönetimi resmen birisi...
  10. songokutr

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

Bu sene ali koç fb yönetiminin karnesini yazıyorum 1-hakemlerin önünü kesin taciz edin fotolarını çekin 2-rakip takım hakkında ülkenin beka sorunu dedi( büyük hadsizlik) 3-şike yaptı demiyorum ama şikeci juventus bile bunlar kadar penaltı kazanmadı. birde kazandıkları penaltılar son dk...
  11. songokutr

Şampiyonlar Ligi | Bayern Munih - Galatasaray | TV 8,5 Canlı

kerem aktürkoglu orta sahanın ortasında oldugu sürece hiç bişey diyemiyorum. görende sanacak zidane veya hagi . altı üstü bir kerem onun ne işi var orada
  12. songokutr

C.Ronaldo secde gol sevinci yaptı

Teorilerde ronaldonun uzun yıllardır müslüman oldugu söyleniyordu. Şimdi bu tarz teoiler dahada güçlendi. Ama bence ronaldo çıkıp açıklama yapar Arap arkadaşlara jest olsun diye yaptım ben hristiyanım falan der. Bencede müslüman ama gizliyor ve kolay kolay söylemeyecek :) Belki 10 belki 20 sene...
  13. songokutr

Milli takımın senelerdir olan eksigini söylüyorum

Milli takımın yüzde 70-80'i güçsüz ve korkak oyunculardan oluşuyor. Kalan yüzde 20'si cesaretli ve akıllı oyunculardan oluşuyor. Bu sebeple berbat futbol oynuyoruz. Güçsüz ve korkak oyuncular ne mi yapıyor ve nelere mi sebep oluyor? 1-Adamlarda cesaret yok güçsüzlüklerinden dolayı anca pas...
  14. songokutr

Yakışmadı Asi Şehir !

Yok önceden bu kadar olmuyordu. Cıvkını çıkardılar. Ligin tadı kaçtı.
  15. songokutr

Yakışmadı Asi Şehir !

Tüm takımlar hakkımız yeniyor diyor. O yüzden kimse hak etmiyor şampiyonlugu. Lig temiz degil. Dikkat edersen her maçtan sonra bir takım aglıyor. Penaltımız verilmedi, kırmızı kart verilmedi yok şöyle oldu, böyle oldu.
  16. songokutr

Yakışmadı Asi Şehir !

Sen şu an TFF başında olan adamın 2010'da verdigi röpartajı görsen. Futbolda çok pis işler dönüyor. Derler ya hepimiz kötüyüz. En kötü olan kazansın. Ligi mahfettiler. GS-FB-BJK kim şampiyon olursa olsun lig'de hak etmiyor. LİG temiz degil. Hatay sporada helal olsun en dogru olanı yapmışlar :D
  17. songokutr

Trabzonspor - Fenerbahçe Arasındaki Nefret Neden?

meşiktaşım şampiyon
  18. songokutr

KANSERBAHÇE yedin ömrümüzü

Tamam.
  19. songokutr

VAR Yine Şaşırtmadı!

nE var ya :D
  20. songokutr

ronaldo coronavirüs?

Açıklarsa müslüman oldugunu direk ipini çekerler faiz lobileri. Çünkü bir çok kişi islamiyeti merak edip sevebilir ronaldo sayesinde. O sebeble açıklayamıyor. Vücudun da 1 tane dövme yok ve arada Aleyküm selam ya da selamun aleyküm diyor agzından kaçırıyor.
Top Bottom