Arama sonuçları: *

1. yufuscuk

SON DAKİKA! EPİC GAMES WİNDOWS 10,7,8'DEN ÇEKİLİYOR

Bende bir laptop var windows 7 kaldırdığı için onda kullanıyorum ama çoğu uygulama artık desteğini kesmeye başladı 1711566101 İşte zar zor minecraft ets1 fln oynuyom eski oyunlar yani ama yakında yeni kasa dizeceğim
  2. yufuscuk

Türkiye, Orta Doğunun En Güçlü Ülkesi Oldu

Avrupa ülkesi olsak ne olacak ztn adamlar bizi bişeylerine saymıyorlar bile boşver
  3. yufuscuk

İsrail, Filistin'e Savaş İlan Etti

Bi onlar eksikti zaten😊
  4. yufuscuk

Filistin'e yeni bir savaş daha ilan edildi..! terörist israil...

Yani sende haklısın ama şuan Filistin'in yaptığı doğru mu? Onlarda aynısını yapıyor. Kısacası olan MASUM İNSANLARA OLUYOR. Ben ne Filistin'in ne de İsrail'in yanındayım. Sadece Orada Dini, Irkı farketmeksizin Masum hiçbir suçu olmayan İnsanların yanındayım.
  5. yufuscuk

İsrail, Filistin'e Savaş İlan Etti

Bende anlamadım🤷‍♂️
  6. yufuscuk

Ankara/Konya 5.1 Deprem Oldu!

Hmm anladım hocam teşekkürler
  7. yufuscuk

Hocam Yanlış hatırlamıyorsam Naci görür öyle demişti sanki ya da Celal Şengör tam hatırlamıyorum ama
  8. yufuscuk

Öncü diye bir şey yok hocam (yani ben öyle biliyorum)
  9. yufuscuk

Rusya'daki darbenin batıyla alakası var mıdır?

Tabikide Batı ile alakası var Rusya sonuçta onlar için büyük bir tehdit o yüzden illaki olacaktır.
  10. yufuscuk

İsmail Ağa Cemaati Kur'an Kursunda şiddet Görüntüleri!

Evet bizdede öyle bir şey yoktu bizim hoca komikti şakalaşıyordu bizimle genellikle hoş bir adamdı ki babam eğer o tarz bir durum yaşansaydı beni asla oraya göndermezdi
  11. yufuscuk

İsmail Ağa Cemaati Kur'an Kursunda şiddet Görüntüleri!

Çok yanlış o hocanın yaptığı ben kuran kursuna gitmiştim hocam çok iyi birisiydi iyiki o tarz birisiyle karşılaşmamışım
  12. yufuscuk

Depremde 284 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı

Biraz önce maraşta yine 7.5 buyuklugunde deprem oldu biz malatyadayız yerden vuruyorlar sanki asiri kotu sanki kiyamet kopuyor malatyada saglam ev kalmadi
  13. yufuscuk

Kayseri'de sallanırken halk trafiğe döküldü

Malatyadayım ömrümde bu kadar büyük bir deprem görmedim aşırı kötüydü asla unutamayacağımız günler olacak burda çok ölü ve yaralı var
  14. yufuscuk

erdoğan rabbimizin elçisinin varisidir arkadaşıdır, diyen teyzeler

Azcık çok minnacık abartmışlar çok az ama
  15. yufuscuk

Strep A Virüsü Ülkemizde Göründü!

Ölümcül değil ama öldürüp diriltiyor o derece kendim yaşadığım için söylüyorum ölsem daha iyi korona daha hafif geçiyor
  16. yufuscuk

Suriyeli biri şahıs Şanlıurfa’da belediye otobüsünün önünü kesti

Yazık rezillikten başka hiçbir şey değil bunlar şuanda gidip ülkelerinde savaşmak yerine burada milletin huzurunu bozuyorlar başka da bişey demiyorum
  17. yufuscuk

Kemal Kılıçdaroğlu Aday Olursa Oy Verir Misiniz ?

Vermem asla
  18. yufuscuk

Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlunu Deneyelim.

Özür dilemenize gerek yok yanlış anlamayın sadece kendi görüşümü belirttim:)
  19. yufuscuk

Benim kendi şahsi görüşüm beğenmiyorum o adamı anlayışlı olmanız gerek bence
  20. yufuscuk

Oy veremiyorum 5 6 ay ile kaçırıyorum lakin oy verebilseydim piyasadaki kimseye oy vermezdim tabikii
Top Bottom