Neler Yeni

İsmail Ağa Cemaati Kur'an Kursunda şiddet Görüntüleri!

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Olabilir ama dediğim gibi. Hala hatırlarım o hoca olacak adamın sopayla dövdüğü arkadaşlarımı. Bende travma bıraktı belki de ondan dolayı ön yargım var.
Çok yanlış o hocanın yaptığı ben kuran kursuna gitmiştim hocam çok iyi birisiydi iyiki o tarz birisiyle karşılaşmamışım

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Çok yanlış o hocanın ben kuran kursuna gitmiştim çok iyi birisiydi iyiki o tarz birisiyle karşılaşmamışım
Ben de 4-5 sene hep aynı hocaya gittim bizimki de güzel bir adamdı. Sertti ama dövme mövme asla görmedim.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Ben de 4-5 sene hep aynı hocaya gittim bizimki de güzel bir adamdı. Sertti ama dövme mövme asla görmedim.
Evet bizdede öyle bir şey yoktu bizim hoca komikti şakalaşıyordu bizimle genellikle hoş bir adamdı ki babam eğer o tarz bir durum yaşansaydı beni asla oraya göndermezdi

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
M.S.C
Kapatılmaları lazım.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,516
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Allahsız herif küçük bișeyde duruyo.Çocuklar döveymiș keșke sayıları fazladır diye düșünüyorum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İlk okuldan ortaokul sona kadar sürü sürü kuran kursu değiştirdim. İlk okul 2. Sınıfta kuran kursunda hocam parmak arasında makas gezdirirken parmağıma soktu bu olay Fatih İsmailaga da oldu. Farklı kuran kursunda aynı şekilde şiddet absürt cezalar gibi. 1 yıl yatılı Kur'an kursuna gittim terlikle dayak yiyorduk. Kime derdimi anlatsam hocan o döver dediler. En sonunda ben hocamı dövdüm ve atıldım. Bunun "işte o hoca böyle hepsi böyle değil" ile alakası yok kapatılmaları bir önerge değil zorunluluk olmalı. İmam-hatip diye okullar açtılar aile zoru ile gittik yangın merdivenlerinde yiyisen öğrenci dolu, çoğu normal okulda daha abaza bir nesil yetişiyor çünkü görmüyorlar. Toplumda hâli hazırda LGBT destekçileri var iken 60 tane öğrenciyi bir odaya yatılı olarak bırakıyorlar. Sonuç ne oluyor 60 tane öğrenciden 20 tanesi gay geri kalanları psikolojik sorun yaşıyor.

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Top Bottom