Neler Yeni

Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlunu Deneyelim.

Kılıçdaroğluna Oy Verirmisiniz?

• Evet

• Hayır

• Oy kullanamıyorum.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,275
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ben de kılıçdaroğluna vermem de beyler karşıda akp duruyor ne yapacağız ? Sorun üretmek kolay çözüm üretelim beraber beyin fırtınası yapalım, fikri olan var mı ? Harbiden soruyorum yani ne yapacağız şaka maka ?
Hayatta vermem kılıçtar oğluna seçim kaybedilirse kaybedilsin
RTE nin karşısında tuvalet terliği olsa tuvalet terliğine veririm

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Erdoğan'a veririm ona vereceğime.

Besim Tibuk

80+ Gold
Ben de kılıçdaroğluna vermem de beyler karşıda akp duruyor ne yapacağız ? Sorun üretmek kolay çözüm üretelim beraber beyin fırtınası yapalım, fikri olan var mı ? Harbiden soruyorum yani ne yapacağız şaka maka ?
6'lı masa adayına basmaktan başka çare yok gibi maalesef.
Durum zaten kötü ekonomide serbestleşme falan olsa bi' nebze rahatlarız ama bunun için CHP'nin olaya dahil olmaması gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
TOFAŞ A.Ş
Akp ile Chp arasında bir fark olmadığı için neye verirsek çöp oy olarak geçer. Erdoğana vereceğime Kılıçdaroğluna veririm diyenler eminim ki kknin bir açıklamasını bile dinlememiştir, adam saçmalıyor bildiğin.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Biz deneme tahtası mıyız? 20 yıldır birisi zaten üzerimizde denemediği saçmalık kalmadı başka birisi de gelip deneme yapmasını istemem.

Top Bottom