Arama sonuçları: *

1. zerolite

Banka hesabı açma işleminde adresim gözükmüyor

Dostlar selam, ziraat hesabı açtıracaktım ancak bankaya gittiğimde adresimin gözükmediğini AKS üzerinden kayıt ettirmem gerektiğini söylediler. İnternetten sorguladım adresimde gözüküyorum, daha önce garanti bankamda bu işlem için beni aramıştı. İkametgah belgesini e devletten alıp mı gideyim...
  2. zerolite

Garanti yakınını davet et kampanya kodu

Kod istiyorsan buyur; DE97HQRD
  3. zerolite

Kimlik yeniletmem gerek mı?

Pek legal değil ama CD kalemi ile üstünü çizip yapanları görmüştüm, ne kadar etik ne kadar legal bilemem ama bu şekilde videolu olarak kandırıyorlardı. Ama evet eğer açmak isterseniz kimliğinizde imza olması lazım.
  4. zerolite

Nays hesaplarınıza 100 TL hediye para yüklenmiş mi?

11-17 seçtim gelen giden yok.
  5. zerolite

garanti bankası kart verir mi?

Vadesiz hesap kartı alabilirsin.
  6. zerolite

KREDİ KARTI TALEBİ OLUŞTURURKEN İŞ YERİ BİLGİSİ

Son durum karışıklık olmasın diye eski iş yeri bilgimi silip öyle başvurmuştum işlemin sonuna kadar gelip şubeye gelip adres bilgisi ayarlamamız lazım dediler :/
  7. zerolite

Hocam hesabım yıllardır var yeni bir şey değil, yani çalışıyor gözükmüyorum iban ile alıyorum parayı ama maaş olarak almıyorum normal direkt atıyor.
  8. zerolite

Hocam aslında çalışıyorum ancak postta belirttiğim gibi sigorta vs yok part time gidiyorum o sebepten sıkıntı biraz
  9. zerolite

Yüksek limitli çıkartmam için ne yapmam lazım hocam? İş yeri sorguluyorlarsa öğrenci çıkartayım
  10. zerolite

Hocam banka hesabım var zaten, kredi kartı talebi içinde görüntülü görüşme gerekmiyor diye biliyorum sadece telefonla da çıkartılabiliyordu
  11. zerolite

Yok gidip kayıt olmuştum zamanında
  12. zerolite

Hocam beni aradılar normalde direkt belge oluşturup göndermek yetmiyor muydu yanlışım mı var
  13. zerolite

Resmiyette çalışıyor olarak gözüksem sorun yok, sonra ileride papaz olmayalım diye sorayım dedim teşekkürler. Yarın geri dönüş yaptıklarında da belli olacak sanırım.
  14. zerolite

Dostlar selam, öğrenci kredi kartı çıkartmak için başvuruda bulundum ve beni aradılar. Ben part time bir yerde çalışıyorum ve sigorta yok eski staj yerimdi daha tekrar başlayalı 1 ay oldu ve ben öğrenci kart çıkartmak için başvurunca yine de iş yeri sektörü firma adı vs sordu isim ve sektörü...
  15. zerolite

Yanlışlıkla kredi kartını iptal ettim

Aynı limitle devam edersin büyük ihtimal çünkü kredi notun değişmiyor.
  16. zerolite

Yurt dışından Türkiye ibana ne kadar kesinti yapar

Kripto ile almak en mantıklı haraket olacaktır
  17. zerolite

Enpara online hesap açma işlemi nasıl işliyor?

Dostlar selam, enpara vadesiz hesap açmak istiyorum ancak bunu online yapacağım işlem tam olarak nasıl yürüyor görüntülü görüşme işlemleri vs aktarabilecek var mı?
  18. zerolite

Nays dan toplam kaç TL kazandınız

Evet direkt kullanılabilir para, aldığın ürünlerden cashback alıyorsun.
Top Bottom