Neler Yeni

KREDİ KARTI TALEBİ OLUŞTURURKEN İŞ YERİ BİLGİSİ

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,335
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yüksek limitli çıkartmam için ne yapmam lazım hocam? İş yeri sorguluyorlarsa öğrenci çıkartayım
Sorgulama olmuyor en azından bizde olmadı anneme de çıkardım Bizim işyerinde sigortalı olarak gözüküyor o maaş olarak istediğimi yazdım kimse de bişey demiyor yani bendeki kartların limiti yüksek ama ben çok kullanıyorum misal nakit yerine Kredi kartı kullanıp ödeme zamanı onu ödüyorum kredi kartını kullandıkça düzenli ödeme yaptıkça limitler otomatik artacaktır kredi notun burada çok önemli ama ona göre hareket ediliyor bu işlerde

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Öğrenci olman yüksek limitli almanı zorlar ki kredi skorun yok biraz zor ya kart çıkartman.
Hocam aslında çalışıyorum ancak postta belirttiğim gibi sigorta vs yok part time gidiyorum o sebepten sıkıntı biraz

Bünyamina

80+ Gold
Hocam aslında çalışıyorum ancak postta belirttiğim gibi sigorta vs yok part time gidiyorum o sebepten sıkıntı biraz
Gözükmesi lazım ya çalıştığının öyle olsa çıkartırlardı. Hatta işe girdiğin için banka hesabı açınca bile yanında veriyor çoğu yer.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Gözükmesi lazım ya çalıştığının öyle olsa çıkartırlardı. Hatta işe girdiğin için banka hesabı açınca bile yanında veriyor çoğu yer.
Hocam hesabım yıllardır var yeni bir şey değil, yani çalışıyor gözükmüyorum iban ile alıyorum parayı ama maaş olarak almıyorum normal direkt atıyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Sorgulama olmuyor en azından bizde olmadı anneme de çıkardım Bizim işyerinde sigortalı olarak gözüküyor o maaş olarak istediğimi yazdım kimse de bişey demiyor yani bendeki kartların limiti yüksek ama ben çok kullanıyorum misal nakit yerine Kredi kartı kullanıp ödeme zamanı onu ödüyorum kredi kartını kullandıkça düzenli ödeme yaptıkça limitler otomatik artacaktır kredi notun burada çok önemli ama ona göre hareket ediliyor bu işlerde
Son durum

karışıklık olmasın diye eski iş yeri bilgimi silip öyle başvurmuştum işlemin sonuna kadar gelip şubeye gelip adres bilgisi ayarlamamız lazım dediler :/

Top Bottom