Arama sonuçları: *

1. Leonidax

n11 satıcısı iade talebimi reddetti

merhabalar n11den gamepower medusa 7.1 aldım fakat bazı sorunlar yüzünden iade istemek zorunda kaldım bu sorunlar da:dip ses,kulaklık kulağıma oturmuyor bu yüzdende acı yaratıyor kullanamıyorum ve dün direk 10dk kullanımdan sonra iadeye yolladığım kulaklık için iade talebim reddedilmiş nasıl bir...
  2. Leonidax

gamemarkttan parayı nasıl çekebilirim

beyler daha banka kartım olmadığı için ibanım yok o yüzden parayı çekemiyorum nasıl yapabilirim (18 yaşındayım)
  3. Leonidax

deprem bölgesi ek kontenjanı hakkında sorum vardı

ben çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliği için şansımı denemek istiyorum fakat bu ek kontenjanlar için nasıl tercih yapıcaz ?
  4. Leonidax

cs 1hafta takas banı

beyler ben pazardan 2tane hayalet bozguncu almıştım 1hafta takas banı var bu okey ama ben bunu pazara geri satmak için koyup vazgeçip çekersem o aldığım skinin üzerine o çektiğim günden itibaren tekrardan 7gün süre mi başlıyor ?
  5. Leonidax

Upholddan hesap acmak

Merhaba upholddan hesap acicam fakat ev adresi acarken something went wrong diye yazı çıkıp kabul etmiyor rastgele turkiyede bir adres nasil alabilirim ben yazinca olmuyor
  6. Leonidax

cs hesabı nerden alabilirim

merhaba prime cs hesabı alabileceğim yerler var mı ? sadece haftalık kasa hakkı için kullanıcam ondan hesabın içeriği önemli deil sadece prime olsun yeter
  7. Leonidax

cs:go kasa sitelerine dolar nasıl yatırabilirim

merhaba bi sitede deposit yapıcam 4.5dolarlık skin çıktı 5dolar yatırmamı istiyor nasıl yapabilirim bunu
  8. Leonidax

rotring 300 mü 500 mü

merhaba bende pensan my iq vardı fakat ucundaki uç tutan kauçuk gitmiş heralde kalemi açtığımda ucu tutmuyor ondan kalem bakıyordum rotring serisini gördüm amazonda bendede 40tl indirim var rotring 300 80tlye geliyor 500ise 180tl sizce aradaki farka değer mi yksye hazırlanıyorum ders çalışmak...
  9. Leonidax

1ay ücretsiz nitro düştü discord profilime

merhaba 1ay ücretsiz nitro yazıyor discorduma girince fakat ödeme ekranına gelince 18tl çekim yapmak istiyor o parayı çektikten sonra iade mi edicek anlamadım
  10. Leonidax

elinde raunt fizik 2021 cevap anahtarı olan var mı?

merhaba bi abiden tyt fizik raunt kitabı aldım bunun cevap anahtarına nasıl ulaşabilirim? elinde olan varmı heralde basım yılı 2021
  11. Leonidax

nays hesabımı nasıl silebilirim

merhaba 2 haftadır toslamdan para giriş çıkışı sağlayamıyorum naysıma 2haftalık süreç boyunca paparadan yapıyorum fakat %2 komisyon aldığından dolayı artık yıldım kendi toslam öteki nays hesaplarında işe yarıyor fakat bi benim hesapta sıkıntı var bu yüzden hesabı kapatıp geri açmayı planlıyorum...
  12. Leonidax

bleach animesi hakkında sorum vardı

bleachin izleme sırasını bilen varmı çok köklü bi anime olduğu için kafam karıştı yakın bir zamanda hunter x hunter biticek bleach izlemeyi planlıyorum sırasını bilen varsa yardımcı olabilirmi
  13. Leonidax

ets2 perma ban açılırmı bi süreden sonra

dün ets2 alınır mı? diye bi konu açmıştım görenler varsa 2ci hesabım perma yemişti o yüzden yeni bitane alayım demiştim fakat bugün hesaba girdiğimde perma banım kalkmış :D mümkünmü bu
  14. Leonidax

ets2 alınır mı sizce

beyler en az 2 yıl ets2 oynadım bi steam hesabım çalındı (benim hatamdı onda 90saat vardı) 2ci hesap perma yedi bilgisiz bi admin sağolsun daha 1haftalık bile değil beni permalıyor şimdi 10tlye gine düşmüş ets2 alınır mı? sizce benim oynadığım vakitte 12bin online felan oluyordu baya düşmüş online...
  15. Leonidax

braveda bat hakkında sorum olcaktı

merhaba braveda 2 3 gündür doğru düzgün reklam düşmüyor vpn kullanıp amerika da gibi kendimi gösterip ordan daha fazla reklam geliyormuş diye duydum fakat tek bir sorum var bu vpni brave tarayıcısına eklenti olarak kursak çalışırmı yoksa masaüstüne vpni indirip ordanmı çalıştırmamız lazım eğer...
  16. Leonidax

brave bat için upholdmu geminimi

brave bat için upholdmu geminimi sizce ? uphold için yaşım tutmuyor gemini 18yaş istiyormu kimlik ön yüz arka yüz felan bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
  17. Leonidax

brave reklamlar gelmiyor

merhaba 5 saattir felan brave açık fakat sadece 0.335 bat kasabildim ve 1 2 saattir hiç artmıyor batım hiç reklam gelmiyor bunu nasıl çözebilirim ya da bravein günlük bi sınırımı var
  18. Leonidax

internet tarayıcısı önerebilir misiniz? ?

ben opera gx kullanıyorum fakat başka bi tarayıcıya geçebilirim gibi geliyor ne önerirsiniz ?
  19. Leonidax

dilediğimiz 3 oyunlu hesaplar hakkında sorum olcaktı

beyler bu hesaplar nasıl oluyor bilgisi olan varmı https://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/dilediginiz-3-oyun-hediye hesap bu nasıl oluyor bunlar ?? bize hesap olarakmı veriyorlar nasıl oluyor bilgisi olan varmı
  20. Leonidax

amazon mart ayı lol ödülü

ne zaman geliyor bilen varmı 650rp eksik savaş kraliçesi katarina alıcam 3aydır rp biriktiriyorum :D bilgisi olan varsa yazabilirmi
Top Bottom