Arama sonuçları: *

1. yavuzsel8m

Sata kablosu bozulursa ne olur

Soru başlıkta arkadaşlar
  2. yavuzsel8m

PC niye aniden donar

Merhaba arkadaşlar PC imde bir sorun var PC aniden donuyor ssd testi yaptım ram testi yaptım hiç bir sorun çıkmadı format attım yine devam ediyor virüs testi de yaptım herhangi bir virüs çıkmadı nedeni nedir genelde oyuna girince yapıyor 2-3 dk sonra düzeliyor sonra choreme de falan da yapmaya...
  3. yavuzsel8m

PC aniden donuyor ve kitleniyor

Merhaba arkadaşlar aylardır çözemedim bir sorun var her türlü şeyi denedim olmadı size danışmak istedim PC açıyorum kullanıyorum 10 20 dk sonra PC aniden donuyor boşta da oluyor Minecraft a girincede oluyor genelde oyuna girince daha çok oluyor ram testi yaptım ssd testi yaptım işlemci değerleri...
  4. yavuzsel8m

Format tan sonra ne yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar win10 formatı attım bundan sonra ne yapılması gerekiyor driver falan indirmeye gerek varmı sistemim apu sistem. Yoksa Windows kendi mi indiriyor
  5. yavuzsel8m

Format tan sonra driver nasıl kurulur

Merhaba arkadaşlar w11 de PC im donuyor ve kasıyor imleç donuyor bu yüzden format atacağım w10 a geri döneceğim ama driverler falan gidicek bunları PC kendi mi indiriyor yoksa benim manuel mi indirmem lazım Bu arada sistemim AMD ryzen 5 pro 4650g Asus A320m k 8 GB ram Sistem apu
  6. yavuzsel8m

PC donuyor takılıyor

Benim bilgisayarım kullanım esnasında donuyor, kilitleniyor. Mouse imleci ekranda takılı kalıyor ve hiçbir yere hareket ettiremiyorum. Klavyenin ışıkları yanıyor. Caps Lock tuşuna basıyorum klavyedeki ışığı yanmıyor. Hiçbir tuş kombinasyonu çalışmıyor. Kasa çalışıyor ama ekran donuk bir şekilde...
  7. yavuzsel8m

Resim de arka planda çalışan şey nedir

Arkadaşlar merhaba bilgisayar ım arka plan işlemler kısmında aggregatorHost diye bir şey çalışıyor zararlı bir şey midir birde bilgisayarım yeni olmasına rağmen çok donmaya başladı resimde çakışan hişt li başka eklentilerle var bunlar nedir
Top Bottom