Neler Yeni

PC donuyor takılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yavuz selim
Benim bilgisayarım kullanım esnasında donuyor, kilitleniyor. Mouse imleci ekranda takılı kalıyor ve hiçbir yere hareket ettiremiyorum. Klavyenin ışıkları yanıyor. Caps Lock tuşuna basıyorum klavyedeki ışığı yanmıyor. Hiçbir tuş kombinasyonu çalışmıyor. Kasa çalışıyor ama ekran donuk bir şekilde. Bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeliyor. Neden olabilir acaba bu deprem sırasında 2 3 kere elektrik ler gitti ondan olabilirmi

mp4mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mert
Aklıma anakart geldi ilk olarak elektirkler gitti geldi diyince yanılıyo olabılırm pcye format at temiz kurulum yapmayı dene daha sonra ekran kartı drıverlarını tekrar yükle virüs vs de olabilir deneme yanılma yöntem ile dene daha sonra yıne değişsen bır durum olmassa bi tamirciye vs sormanı tavsıye ederım

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yavuz selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklıma anakart geldi ilk olarak elektirkler gitti geldi diyince yanılıyo olabılırm pcye format at temiz kurulum yapmayı dene daha sonra ekran kartı drıverlarını tekrar yükle virüs vs de olabilir deneme yanılma yöntem ile dene daha sonra yıne değişsen bır durum olmassa bi tamirciye vs sormanı tavsıye ederım
Sağol reis deniyim bi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,011
Üyeler
143,944
Son üye
Clasman65
Top Bottom