Arama sonuçları: *

1. M

20b yasası nedir detaylı anlatırmisiniz?

Ben yayincilik yapıyorum 15 yasindayim para kazanmaya yavaş yavaş basladım ama vergilendirilmesi gerekiyor şimdi 18 yaşının altında olduğum için gelir vergisi hesabı kurulamaz diye biliyorum ailemin üzerine örneğin annemin üzerine gelir vergisi hesabı kurulabilir mi ? Ve 20b yasası nedir ? Para...
  2. M

Papara ticari hesap yayıncılık

Merhabalar Twitch de ve kick de yayınlar açıyorum az çok gecinebilecegim bir para kazanıyorum ama bunun vergisini vermem gerek bunun içinde bir belge almam gerekiyordu ve aldım Akbank ziraat falan onların dışında paparadan yayıncılık için ticari hesap oluşturabiliyor um bu hesabı olusturdugumda...
  3. M

Kazandığım paranın vergisini nasıl vereceğim ?

Merhabalar ben uzun süredir yayıncılık yapiyorum ve yeni yeni para kazanmaya başladım ilk başta yayıncılık üzerinden kazanılan paradan vergi alınmıyor sanıyordum ama yinede araştırdım vergi aliniyormus 600 bin TL üzeri bir kazanç varsa şirket açma zorunluluğu varmış ama 600 bin TL altı...
  4. M

Twitch Tek monitorle yayın yapılır mı ?

Twitch ve kick de yayın yapacağım alacağım sistem falan hazır ve tam yayıncılık için ama tek monitorle yayın yapılır mı ? Bir adet iPad gibi büyük bir tablete sahibim chat'i ordan okurum vs falan planlıyorum ama diğer kalan obs vs falan tek monitorle 1 2 yıl maks idare edebilir miyim ?
  5. M

Twitch 18 yaşından küçükken Twitch den para kazanılır mı ?

18 den küçüğüm ve yayıncılık yapmaya başlayacağım Twitch yada kick üzerinden para kazanmama 18 den küçük olmam engeller mi ?
Top Bottom